Şirinevler Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
22 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 150

Kalan Yatak Sayısı

0
2 ve 3 kişilik odalar

Erkek
Apartman
14 Senelik
5 Katlı
Site İçinde Değil
  • 13 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Şirinevler Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 616 61 76
  • 0 (212) 616 61 77
Öğrencilerimizin önceliğini kendi önceliğimiz kabul ederek, takım anlayışıyla, eğitimli ve deneyimli çalışanlarımızla beklentilerin ötesinde kusursuz hizmet sunmak amacındayız. Güleryüzlü, saygılı aile ortamında, yabancı gibi değil, dost sıcaklığında, güvende ve evinizde olduğunu hissettirerek, mükemmellik anlayışı içinde, benimsediğimiz değerlerimizden ödün
vermeden en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Yurdumuz hiçbir şekilde dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir. Atatürk ilke ve inkılapları içinde, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, çağdaş, modern, konforlu bir yurttur.

Yurdumuzun müdiresi Sayın Hatice Kahraman uzun yıllar boyunca yükseköğrenim kız öğrenci yurtlarında görev yapmış deneyimli bir eğitimcidir ve ISO 9001 Kalite Standartları sertifikasına sahiptir. Diğer görevlilerimiz de kendi alanlarında yetişmiş, deneyim kazanmış, nitelikli elemanlardır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Şirinevler Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Bahçelievler Hürriyet Mahallesinde yer alan Şirinevler Kız Öğrenci Yurdu 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İstanbul Kültür Üniversitesine yürüyerek 13 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Şirinevler Kız Öğrenci Yurdu toplam 150 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 14 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Bahçelievler Hürriyet Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (212) 616 61 76 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Şirinevler Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Bahçelievler Hürriyet mahallesinde bulunmaktadır.

2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

150 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 14 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Şirinevler Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite İstanbul Kültür Üniversitesidir.

Şirinevler Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kültür Üniversitesine yürüme 13 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Şirinevler Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (212) 616 61 76 telefon numarasını kullanabilirsiniz.