Sevim Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
24 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 210

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3, 4, 5 ve 6 kişilik odalar

Kız
Apartman
17 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 14 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Sevim Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 586 33 49
  • 0 (552) 546 46 34
Özel Sevim Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu 2014 yılında İstanbul’un üniversitelere en yakın semtlerinden biri olan Fatih’de hizmete açılmıştır.

Avrupa yakasında bulunan birçok üniversiteye tramvay, metro, metrobüs ve otobüsler ile kolayca ulaşılmakta olup sağlık merkezlerine çok yakın konumdadır.

Ulaşım kolaylığının yanı sıra yurdumuz donanım olarak da öğrencilerimizi evinde hissettirebilecek her türlü düzeni ve kolaylığı sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. 1, 2, 3, 4, 5 ve 6 kişilik banyo ve mutfaklı odalarımız mevcuttur. Her odada siz değerli misafirlerimizin rahat edebilmesi için bazalı ve ortopedik yataklarımız, her öğrencimiz için elbise dolabımız, her odada buzdolabımız ve televizyonlarımız bulunmaktadır.

Yurdumuz da kütüphanemiz, çalışma odamız, mini mutfaklarımız, çamaşır ve ütü odamız mevcuttur.

Yurdumuzun sizler için hazırlamış olduğu dinlenme salonu, 7 / 24 fiber internet, 7/24 sıcak su hizmeti, TV odası ve reviri bulunmaktadır.

Özel Sevim Yükseköğrenim Kız Yurdu olarak yeni öğretim yılında sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Sevim Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Fatih Şehremini Mahallesinde yer alan Sevim Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu 1, 2, 3, 4, 5 ve 6 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Bezmialem Vakıf Üniversitesine yürüyerek 14 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Sevim Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu toplam 210 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 17 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Fatih Şehremini Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (212) 586 33 49 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sevim Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Fatih Şehremini mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3, 4, 5 ve 6 kişilik odalar bulunmaktadır.

210 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 17 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Sevim Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Bezmialem Vakıf Üniversitesidir.

Sevim Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Bezmialem Vakıf Üniversitesine yürüme 14 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sevim Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (212) 586 33 49 telefon numarasını kullanabilirsiniz.