Sancak Kız Ögrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
29 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 90

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 2 kişilik odalar

Kız
Apartman
11 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 18 dk.
  • 3 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Sancak Kız Ögrenci Yurdu
  • Hacere KAYAŞ
  • 0 (332) 351 33 43
  • 0 (534) 359 80 51
Konya kız yurdumuz, modern imkanları ve konforu ile hem üniversite hayatınızı bir düzen içerisine sokmak hem de arkadaş ortamını sağlamak için tüm imkanlarını vermektedir. Öğrencilerimize ekstra eğitim vermek için çaba göstermekte olan öğretmenlerimiz özverili çalışan ekibimizin bir parçasıdır. Öğretmenlerimiz sadece ders olanaklı destek sağlamamaktadır öğrencilerimiz ile adeta dost ve kardeş gibi ilgilenerek onlar için sosyal bir ortam oluşturmaktalar. Yurt ve barınma hizmetimizi üst düzeyde tutmak için disiplinli bir ortam sunmaktayız. Konya Kız öğrenci yurtları ile modern, ferah ve huzurlu bir ortamın ayrıcalıklarını yaşarken; zaman zaman öğretmen ve öğrenciler bir araya gelerek gezi ve tur gibi alternatifler ile sosyal ortamlar oluşturmaktalar.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Sancak Kız Ögrenci Yurdu

Konya Selçuklu Beyazıt Mahallesinde yer alan Sancak Kız Ögrenci Yurdu 1 ve 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Konya Gıda ve Tarım Üniversitesine yürüyerek 18 dk., toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Sancak Kız Ögrenci Yurdu toplam 90 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 11 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Konya Selçuklu Beyazıt Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi Hacere KAYAŞ olarak kayıt edilmiştir. Yurt yetkilisine 0 (332) 351 33 43 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sancak Kız Ögrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Konya Selçuklu Beyazıt mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 2 kişilik odalar bulunmaktadır.

90 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 11 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Sancak Kız Ögrenci Yurduna en yakın üniversite Konya Gıda ve Tarım Üniversitesidir.

Sancak Kız Ögrenci Yurdu Konya Gıda ve Tarım Üniversitesine yürüme 18 dk. ve toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sancak Kız Ögrenci Yurduna ulaşmak için 0 (332) 351 33 43 telefon numarasını kullanabilirsiniz.