Mercan Kız Öğrenci Yurdu

4.6
22 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
04 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 180

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Kız
Apartman
11 Senelik
2 Katlı
Site İçinde Değil
  • 54 dk.
  • 8 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Mercan Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (507) 542 62 89
  • 0 (544) 922 54 00
Yurdumuz, Sakarya-Serdivan'da sosyal mekanlar, öğrenci yaşam merkezleri, kafeler, ulaşım araçları, alışveriş merkezleri, hastaneler ve eczanelerin bulunduğu yer olan Mavi Durak'ta hizmet vermektedir.

Yurdumuz kampüse yakın, ulaşımı kolay ve her türlü konfora sahiptir.

Sakarya’da üniversitede okuyan/okuyacak olan, geleceğin anneleri,iş kadınları, öğretmenleri, avukatları, mühendisleri, bankacıları, iktisatçıları, doktorları ve daha pek çok meslek dalında başarılı olabilecek kız öğrencilerin barınma sorununa çözüm olmak, güvenilir yaşam ve barınma alanları sunabilmek için açılmış olan yurdumuzu görmeden lütfen karar vermeyiniz.

Yurdumuz, yeni hizmet binasında kaliteli hizmet anlayışına uygun olarak öğrencilerini beklemekte, ailelere güven, öğrencilere her türlü ihtiyaçlarını karşılayabileceği huzurlu bir ortam sağlamayı vaat etmektedir.

Başarının yolunun huzurlu, güvenli, iyi bir eğitimden geçtiği bilinmektedir. Ailelerin gözü arkada kalmadan kız çocuklarını yabancı bir şehirde bırakıp geri dönebilmeleri önemlidir.

İşte bu noktada aranılan niteliklere sahip bir kız yurduna ihtiyaç vardır. Özel Mercan Kız Öğrenci Yurtları bu ihtiyaçları karşılayan güvenilir kurumlardandır.

Yurtlar arasında markalaşma yolunda ilerleyen Özel Mercan Kız Öğrenci Yurtları çok yönlü, alışılagelmiş standardın üzerinde hizmetiyle tercih sebebi olmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Ferah, güvenli ve konforlu bir yaşam alanı sunarak; kızlarımızın eğitimleri boyunca kendilerini sıcak bir yuva ortamında hissetmelerine ve üniversite yıllarını mutlu anılarla

Yorumlar

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Mercan Kız Öğrenci Yurdu

Sakarya Serdivan Istiklal Mahallesinde yer alan Mercan Kız Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Sakarya Üniversitesine yürüyerek 54 dk., toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Mercan Kız Öğrenci Yurdu toplam 180 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 2 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 11 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Sakarya Serdivan Istiklal Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (507) 542 62 89 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Mercan Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sakarya Serdivan Istiklal mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

180 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 11 Senelik bir binadır.

2 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Mercan Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Sakarya Üniversitesidir.

Mercan Kız Öğrenci Yurdu Sakarya Üniversitesine yürüme 54 dk. ve toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Mercan Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (507) 542 62 89 telefon numarasını kullanabilirsiniz.