Nusret Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
04 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 570

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 3, 4, 5 ve 6 kişilik odalar

Erkek
Apartman
10 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 1 sa.
  • 12 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Nusret Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (264) 276 13 02
  • 0 (555) 478 16 83
Yurdumuz 2006'dan beri geleceğimizin teminatı olan siz değerli üniversiteli arkadaşlarımıza, kaliteli ve size yakışır bir hizmet sunmayı ilke edinen ve güvenini siz gençlerden alan bir kurum olmaktayız.

Erkek öğrenci yurdu olarak faaliyet gösteren yurdumuz, ailelerin çocuklarını güvenle emanet edebilecekleri çağdaş disiplin ve düzen kurallarıyla idare edilmektedir ve siz üniversiteli arkadaşlarımızın da evlerini en az özleyecekleri sıcak ve huzurlu bir ortam oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Konum olarak Sakarya’nın Erenler ilçesinde yer alan yurdumuz Sakarya Üniversitesi Esentepe Merkez Kampüs' ne rahatlıkla ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Yurdumuz üç katlı olup, deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. Isınma merkezi doğalgaz ısıtma sistemi ile sağlanmaktadır. Öğrenciler 24 saat sıcak su imkanına sahiptirler. Marmara depreminin şehrimizde meydana getirdiği büyük yıkım sonrasında üniversitemize yaptırmış olduğumuz incelemeler neticesinde binamızda herhangi bir hasara rastlanmamıştır. Yurdumuzun kapasitesi toplam 64' dür.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Nusret Erkek Öğrenci Yurdu

Sakarya Erenler Bağlar Mahallesinde yer alan Nusret Erkek Öğrenci Yurdu 1, 3, 4, 5 ve 6 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Sakarya Üniversitesine yürüyerek 1 sa., toplu taşıma ile 12 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Nusret Erkek Öğrenci Yurdu toplam 570 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 10 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Sakarya Erenler Bağlar Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (264) 276 13 02 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Nusret Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sakarya Erenler Bağlar mahallesinde bulunmaktadır.

1, 3, 4, 5 ve 6 kişilik odalar bulunmaktadır.

570 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 10 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Nusret Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Sakarya Üniversitesidir.

Nusret Erkek Öğrenci Yurdu Sakarya Üniversitesine yürüme 1 sa. ve toplu taşıma ile 12 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Nusret Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (264) 276 13 02 telefon numarasını kullanabilirsiniz.