Sabiha Hanım Kız Öğrenci Yurdu Çapa Şubesi

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
22 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 140

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 3, 4 ve 6 kişilik odalar

Kız
Apartman
12 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 10 dk.
  • 1 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Sabiha Hanım Kız Öğrenci Yurdu Çapa Şubesi
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 945 98 78
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Kalıcı dostlukların ilk adımının atıldığı İstanbul Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları'nda güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz ile sizlere sıcak bir aile ortamı yaratmayı amaçlıyoruz.

İstanbul üniversitesine yakın yurt olan Çapa Kız Şubesi Vatan ve Millet caddeleri arasında ulaşımı kolay, çevresi nezih bir konumda bulunuyor. Şubemiz Fındıkzade tramvay durağına ve Fatih-emniyet metro durağına 3-5 dakika yürüme mesafesindedir. Çapa Tıp Fakültesi ve Bezmialem Vakıf Üniversitesi öğrencileri yürüyerek ulaşım sağlayabilir.

Gençlik ve Spor Bakanlığı kontrollerine tabi olan şubemizde, güvenlik, temizlik ve iletişim konularında özellikle hassasiyet göstermekteyiz. Öğrencilerimizi eğitim, sosyal, kültürel, spor ve kariyer alanında desteklemekteyiz. Öğrencilerimize sunduğumuz hizmetlerin temeli onların güvende olması, gündelik ve öğrencilik hayatında rahat etmeleridir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Sabiha Hanım Kız Öğrenci Yurdu Çapa Şubesi

İstanbul Fatih Molla gürani Mahallesinde yer alan Sabiha Hanım Kız Öğrenci Yurdu Çapa Şubesi 1, 3, 4 ve 6 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Bezmialem Vakıf Üniversitesine yürüyerek 10 dk., toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Sabiha Hanım Kız Öğrenci Yurdu Çapa Şubesi toplam 140 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 12 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Fatih Molla gürani Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (212) 945 98 78 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sabiha Hanım Kız Öğrenci Yurdu Çapa Şubesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Fatih Molla gürani mahallesinde bulunmaktadır.

1, 3, 4 ve 6 kişilik odalar bulunmaktadır.

140 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 12 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Sabiha Hanım Kız Öğrenci Yurdu Çapa Şubesina en yakın üniversite Bezmialem Vakıf Üniversitesidir.

Sabiha Hanım Kız Öğrenci Yurdu Çapa Şubesi Bezmialem Vakıf Üniversitesine yürüme 10 dk. ve toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sabiha Hanım Kız Öğrenci Yurdu Çapa Şubesina ulaşmak için 0 (212) 945 98 78 telefon numarasını kullanabilirsiniz.