Sabiha Hanım Erkek Öğrenci Yurdu Beyoğlu Şubesi

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
22 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 160

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3, 4 ve 6 kişilik odalar

Erkek
Apartman
12 Senelik
5 Katlı
Site İçinde Değil
  • 10 dk.
  • 1 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Sabiha Hanım Erkek Öğrenci Yurdu Beyoğlu Şubesi
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 945 98 78
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Kalıcı dostlukların ilk adımının atıldığı İstanbul Öğrenci Yurtları - Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları'nda güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz ile sizlere sıcak bir aile ortamı yaratmayı amaçlıyoruz.

Beyoğlu Erkek Yurdu Taksim / Karaköy meydanlarına çok yakın mesafesinde, ulaşımı kolay, çevresi nezih bir konumda bulunuyor. Şubemiz Tophane tramvay durağına 1 dakika ve Şişhane metro durağına 10 dakika yakınlığındadır.

Gençlik ve Spor Bakanlığı kontrollerine tabi olan şubemizde, güvenlik, temizlik ve iletişim konularında özellikle hassasiyet göstermekteyiz. İstanbul üniversitelerine gelen öğrencilerimize sunduğumuz yakın yurt hizmeti yanında, sosyal yurt anlayışı ile, eğitim, sosyal, kültürel, spor ve kariyer alanında desteklemekteyiz. Öğrencilerimize sunduğumuz hizmetlerin temeli onların güvende olması, gündelik ve öğrencilik hayatında rahat etmeleridir

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Sabiha Hanım Erkek Öğrenci Yurdu Beyoğlu Şubesi

İstanbul Beyoğlu Hacimimi Mahallesinde yer alan Sabiha Hanım Erkek Öğrenci Yurdu Beyoğlu Şubesi 1, 2, 3, 4 ve 6 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İstanbul Galata Üniversitesine yürüyerek 10 dk., toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Sabiha Hanım Erkek Öğrenci Yurdu Beyoğlu Şubesi toplam 160 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 12 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Beyoğlu Hacimimi Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (212) 945 98 78 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sabiha Hanım Erkek Öğrenci Yurdu Beyoğlu Şubesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Beyoğlu Hacimimi mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3, 4 ve 6 kişilik odalar bulunmaktadır.

160 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 12 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Sabiha Hanım Erkek Öğrenci Yurdu Beyoğlu Şubesina en yakın üniversite İstanbul Galata Üniversitesidir.

Sabiha Hanım Erkek Öğrenci Yurdu Beyoğlu Şubesi İstanbul Galata Üniversitesine yürüme 10 dk. ve toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sabiha Hanım Erkek Öğrenci Yurdu Beyoğlu Şubesina ulaşmak için 0 (212) 945 98 78 telefon numarasını kullanabilirsiniz.