Kapadokya Kız Rezidans Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
04 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 3

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 2 kişilik odalar

Kız
Apartman
15 Senelik
3 Katlı
Site İçerisinde
  • 2 sa.
  • 13 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Kapadokya Kız Rezidans Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (530) 185 38 50
  • 0 (5xx) xxx xx xx
KAPADOKYA KIZ ÖGRENCİ REZİSANS'ı hizmete açılmıştır. Kız Öğrenci Yurdumuz 2017-2018 egitim ve ögtretim yılın'da KAPADOKYA MYO ve SEBAHAT ve EROL TOKSÖZ üniversitesi kız ögrencilerimize hizmet vermeye başlamıştır. Ürgüpte Kız Öğrenci Yurdu arıyorsanız Kapadokya Kız Yurdu tam size göre..


Yurdumuzda , 51 adet 2 kişilik ve 3 adet 5 kişilik odalarımız'da toplam 117 kişi kapasite bulunmaktadır. 01.01.2016 tarihinde başlatılan çalışma ile tesisimizin altyapısı ve dizaynı tamamen yenilenmiş olup konforlu, siz öğrencilerimiz için güvenli ve huzurlu bir ortam hazırlanmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Kapadokya Kız Rezidans Öğrenci Yurdu

Nevşehir Ürgüp Fatih Mahallesinde yer alan Kapadokya Kız Rezidans Öğrenci Yurdu 1 ve 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Kapadokya Üniversitesine yürüyerek 2 sa., toplu taşıma ile 13 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Kapadokya Kız Rezidans Öğrenci Yurdu toplam 3 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Nevşehir Ürgüp Fatih Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (530) 185 38 50 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kapadokya Kız Rezidans Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Nevşehir Ürgüp Fatih mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 2 kişilik odalar bulunmaktadır.

3 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Kapadokya Kız Rezidans Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Kapadokya Üniversitesidir.

Kapadokya Kız Rezidans Öğrenci Yurdu Kapadokya Üniversitesine yürüme 2 sa. ve toplu taşıma ile 13 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Kapadokya Kız Rezidans Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (530) 185 38 50 telefon numarasını kullanabilirsiniz.