Residorm Muğla

4
22 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
04 Eylül 2023
%100
Kapasite: 500

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 3 kişilik odalar

Erkek Ve Kız
İkiz Apartman
8 Senelik
6 Katlı
Site İçerisinde
  • 0 dk.
  • 0 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Residorm Muğla
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (252) 999 16 66
  • 0 (530) 415 02 10
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Kötekli Kampüsü içerisinde hizmet veren Residorm Muğla Öğrenci Yurdu, üniversite öğrencileri hayata hazırlanırken, onlara uygun ücretler ile konforlu ve güvenli yaşam alanları sunabilmek için tasarlanmıştır. Odalarda kişiye özel geniş çalışma masası, sandalye, dolap, raf ve çalışma lambası, buzdolabı, dahili telefon ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı açısından odalar içinde, WC ile duş bölümü ayrılmış olup, tesisler hazırlanırken öğrencilerin konfor ve güvenliği ön planda tutulmuştur.
Residorm Muğla Öğrenci Yurdu ’nda kalan öğrenciler 24 saat güvenlik, ısınma, resepsiyon, kablosuz internet ve temizlik gibi hizmetlerden yararlanabilmektedir.

Yorumlar

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Residorm Muğla

Muğla Menteşe Kötekli Mahallesinde yer alan Residorm Muğla 1 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesine yürüyerek 0 dk., toplu taşıma ile 0 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek Ve Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Residorm Muğla toplam 500 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 6 Katlı bir İkiz Apartman olduğunu ve binanın 8 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Muğla Menteşe Kötekli Mahallesinde sadece Erkek Ve Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (252) 999 16 66 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Residorm Muğla Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Muğla Menteşe Kötekli mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

500 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek Ve Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 8 Senelik bir binadır.

6 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Residorm Muğlana en yakın üniversite Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesidir.

Residorm Muğla Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesine yürüme 0 dk. ve toplu taşıma ile 0 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Residorm Muğlana ulaşmak için 0 (252) 999 16 66 telefon numarasını kullanabilirsiniz.