Akasya Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
04 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 1

Kalan Yatak Sayısı

0
1 kişilik odalar

Erkek
Apartman
20 Senelik
6 Katlı
Site İçerisinde
  • 25 dk.
  • 4 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Akasya Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (236) 211 60 16
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Öğrenci yaşam alanlarına uygun, modern, depreme dayanıklı, asansörlü, sigortalı binamızda 1 - 2 - 3 - 4 kişilik alternatifli geniş odalarımızda evleri kadar güvenli, temiz, sevgi dolu, çağdaş, öğrencilerin aile ortamı duygusunu bulabildikleri, karşılıklı anlayışa dayalı bir hizmet sunmaktayız.


Gıda mühendisi tarafından, öğrencilerimizin günlük alması gereken kalori miktarına dikkat edilerek aylık yemek listesi oluşturulmakta ve kendi mutfağımızda, sizlere annenizin yokluğunu aratmayacak bayan belgeli aşçılarımız tarafından ev yemeği pişirilmektedir.


Öğrencilerimizin kullandığı wc, banyo ve ortak kullanım alanları kat görevlilerimiz tarafından periyodik olarak temizlenmektedir.


Velilerin 7 gün - 24 saat iletişimde bulunabileceği, evlatlarınız ile ilgili bilgi alabileceği yurt personelimiz görev almaktadır. Güven konusunda çok iddialıyız. Çünkü biz geçmişimize ve kendimize çok güveniyoruz.


Akasya erkek öğrenci yurdu herhangi bir cemaat, dernek ve vakıfa bağlı olmayan, evlatlarınızı olası rahatsızlıklarında 24 saat yalnız bırakmayan personelimizle güvenle teslim edebileceğiniz bir yurttur.

Ayrıca Akasya Rezidans da yurdumuza aittir…


Celal Bayar Üniversitesi içinde bize ulaşabileceğiniz Akasya Cafe Restaurant ve kebap salonumuz mevcuttur. Kampüsü tam karşınıza aldığınızda en sağdaki Teknokent binası bize burdan da ulaşabilir ve kayıt yaptırabilirsiniz…

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Akasya Erkek Öğrenci Yurdu

Manisa Yunusemre Merkez efendi Mahallesinde yer alan Akasya Erkek Öğrenci Yurdu 1 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Manisa Celal Bayar Üniversitesine yürüyerek 25 dk., toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Akasya Erkek Öğrenci Yurdu toplam 1 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 6 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Manisa Yunusemre Merkez efendi Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (236) 211 60 16 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Akasya Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Manisa Yunusemre Merkez efendi mahallesinde bulunmaktadır.

1 kişilik odalar bulunmaktadır.

1 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

6 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Akasya Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Manisa Celal Bayar Üniversitesidir.

Akasya Erkek Öğrenci Yurdu Manisa Celal Bayar Üniversitesine yürüme 25 dk. ve toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Akasya Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (236) 211 60 16 telefon numarasını kullanabilirsiniz.