TC.MEB Simav Yiğitler Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
03 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 2

Kalan Yatak Sayısı

0
2 kişilik odalar

Erkek
Apartman
20 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 14 sa.
  • 2 sa.

Haritadaki konumunu görün

  • TC.MEB Simav Yiğitler Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (533) 738 69 53
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Simav Özel Yiğitler Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu MEB Onaylı Kaliteli Konforlu Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu.

Simav Özel Yiğitler Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu ile tamamen yeni binamızda kurumsal kaliteden ödün vermeksizin otel konforunda ve evinizin sıcaklığında konaklama hizmeti vermekteyizÜniversiteye kolay ulaşım imkanı, 7/24 gece görüşlü kamera ile özel güvenlik hizmeti, tüm odalarda Lcd Tv, Banyo,Wc,Lavabo,Mutfak,Buzdolabı,ortopedik özellikli yataklar, internet, dinlenme salonlarında dev ekran LCD TV, kablolu yayın, DVD imkanı, etüt salonu, Ücretsiz spor salonu ve masa tenisi… Yurdumuzda yangın tüpleri, yangın alarm butonları, yangın duman dedektörleri, yangın merdiveni tam techizatlıdır. Milli Eğitim Bakanlığı’nın yönetmeliklerine uygun şekildedir.


Yurt idaresi tarafından hazırlanan sosyal ve kültürel faaliyetler, profesyonel ve güler yüzlü personel ile hizmet, tam teçhizatlı asansör, özel ısı ve ses yalıtımlı pencereler, kolay alev almayan ve hijyenik maddelerden yapılmış oda zeminleri, M.E.B. tarafından istenilen depreme dayanıklılık raporu, evinizin sıcaklığını ve konforunu aratmayacak, gözünüzü arkada bırakmayacak yaşam alanları…

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

TC.MEB Simav Yiğitler Erkek Öğrenci Yurdu

Kütahya Simav Tabakhane Mahallesinde yer alan TC.MEB Simav Yiğitler Erkek Öğrenci Yurdu 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Uşak Üniversitesine yürüyerek 14 sa., toplu taşıma ile 2 sa. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan TC.MEB Simav Yiğitler Erkek Öğrenci Yurdu toplam 2 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Kütahya Simav Tabakhane Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (533) 738 69 53 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

TC.MEB Simav Yiğitler Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kütahya Simav Tabakhane mahallesinde bulunmaktadır.

2 kişilik odalar bulunmaktadır.

2 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

TC.MEB Simav Yiğitler Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Uşak Üniversitesidir.

TC.MEB Simav Yiğitler Erkek Öğrenci Yurdu Uşak Üniversitesine yürüme 14 sa. ve toplu taşıma ile 2 sa. uzaklıkta bulunmaktadır.

TC.MEB Simav Yiğitler Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (533) 738 69 53 telefon numarasını kullanabilirsiniz.