Simav Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
03 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 6

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Erkek
Apartman
20 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 14 sa.
  • 2 sa.

Haritadaki konumunu görün

  • Simav Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (274) 513 36 43
  • 0 (5xx) xxx xx xx
2008-2009 Eğitim yılında faaliyete giren yurdumuzun hiçbir vakıf ve cemaat benzeri yapıyla ilgisi Yoktur. Yalnızca TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ VE MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI OLAN YURDUMUZ Siz Değerli Öğrencilerimizle iş birliği içerisinde sürekli yenilik anlayışını ilke edinmiştir.


Deprem yönetmeliğine uygun sigortalı yurdumuz; kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemek, standartların sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek, öğrencilerimizin memnuniyetini sürdürmek, kurumumuzun güvenilirliğini ve saygınlığını artırmak, verilen hizmetlerin yeterliliğini ve gelişimini güvence altına almak, memnuniyete odaklanmış kadromuz sayesinde yüksek kalitede konaklama sağlamak, hizmet sunumları yaparken kültürel ve sosyal alanlarda düzenlenecek etkinliklerle öğrencilerimizin iç huzuruna katkıda bulunmak politikamızdır.


İşletmecilerimiz ve personelimiz sizlerle her zaman müşteri-işletmeci değil misafir-ev sahibi ilişkisi kurmuştur. Simav Öğrenci Yurdu olarak öğrencilerimizin baş tacı olduğu bilinciyle düşünmüş olduğumuz yepyeni hizmet ve imkanlarımız hakkında detaylı bilgi almak için geniş personel kadromuzla 24 saat hizmetinizdeyiz.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Simav Erkek Öğrenci Yurdu

Kütahya Simav 4 eylül Mahallesinde yer alan Simav Erkek Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Uşak Üniversitesine yürüyerek 14 sa., toplu taşıma ile 2 sa. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Simav Erkek Öğrenci Yurdu toplam 6 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Kütahya Simav 4 eylül Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (274) 513 36 43 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Simav Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kütahya Simav 4 eylül mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

6 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Simav Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Uşak Üniversitesidir.

Simav Erkek Öğrenci Yurdu Uşak Üniversitesine yürüme 14 sa. ve toplu taşıma ile 2 sa. uzaklıkta bulunmaktadır.

Simav Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (274) 513 36 43 telefon numarasını kullanabilirsiniz.