İhlas Vakfı Kütahya Huzur Erkek Öğrenci Yurdu

4.6
9 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
16 Eylül 2023
%100
Kapasite: 165

Kalan Yatak Sayısı

0
3 kişilik odalar

Erkek
Apartman
16 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 2 sa.
  • 21 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • İhlas Vakfı Kütahya Huzur Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (274) 224 27 27
  • 0 (501) 354 06 23
Kıymetli Genç Arkadaşımız

Öncelikle sizi, binlerce öğrenci arasından başarı göstererek üniversite sınavını kazandığınız için tebrik ediyoruz.

Bu başarınızın devamını sağlamak ve kazandığınız bölümü ilk sıralarda bitirebilmek için kişisel gayretlerinizin yanı sıra kalacağınız ortamın uygunluğu da büyük önem taşımaktadır.

Yurtlar Birliği üyesi olan yurdumuz, ticari maksat taşımayan bir yurt olup, siz kıymetli üniversite gençlerimize evlerinizi aratmayacak en rahat ortamı sağlayarak, çalışmalarınızdaki verimin artmasına katkıda bulunup, okullarınızda en yüksek başarıyı elde etmenize yardımcı olmak ve ülkemizin ileri ülkeler seviyesine çıkarak en ileride yer alması için bu hususta üzerine düşen görevi yapmak gayesi ile kurulmuştur.

Tecrübe ve deneyimlerimizi yurdumuzda kalan sizin gibi ülkemizin değerli evlatlarına faydalı olmak adına hizmetlerine devam etmekte olup, öğrencilerimizin başarılarına katkı sağlamaktadır. Öğrencilerimizin elde ettiği bu başarıların kendi gayretleri yanında yurdumuzun sağladığı imkânlar ve rahat bir çalışma ortamı sayesinde olduğu da kendileri tarafından ifade edilmektedir. Yurdumuzda başarılı olmak isteyen her öğrencinin aradığı bütün özelliklere sahip donanımda bir ortam bulunmaktadır.

Yorumlar

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

İhlas Vakfı Kütahya Huzur Erkek Öğrenci Yurdu

Kütahya Merkez Meydan Mahallesinde yer alan İhlas Vakfı Kütahya Huzur Erkek Öğrenci Yurdu 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesine yürüyerek 2 sa., toplu taşıma ile 21 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan İhlas Vakfı Kütahya Huzur Erkek Öğrenci Yurdu toplam 165 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 16 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Kütahya Merkez Meydan Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (274) 224 27 27 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İhlas Vakfı Kütahya Huzur Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kütahya Merkez Meydan mahallesinde bulunmaktadır.

3 kişilik odalar bulunmaktadır.

165 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 16 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

İhlas Vakfı Kütahya Huzur Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesidir.

İhlas Vakfı Kütahya Huzur Erkek Öğrenci Yurdu Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesine yürüme 2 sa. ve toplu taşıma ile 21 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

İhlas Vakfı Kütahya Huzur Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (274) 224 27 27 telefon numarasını kullanabilirsiniz.