Kıvılcım Kız Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
29 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 310

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar

Kız
Apartman
6 Senelik
9 Katlı
Site İçerisinde
  • 12 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Kıvılcım Kız Yurdu
  • Emel Özdemir
  • 0 (444) 425 1
  • 0 (546) 241 22 41
Güvenliğinden geçtiğiniz andan itibaren bambaşka bir dünyaya açılacağınız, sadece Konya’nın değil tüm bölgenin yurt anlayışını değiştiren, 5 yıldızlı otel konforunda dizayn edilmiş, mutlu misafirleriyle mutlu bir işletme anlayışını kendisine ilke edinmiş bir anlayışın ürünü; KIVILCIM …

Konya Selçuk Üniversite kampüsüne 10 dk. yürüyüş mesafesinde lokasyonuyla, Ülkemizin önde gelen kuruluşları arasında yer alan Vodafonun bölgesel çözüm ortağı, büyük inşaat projelerinin mimarı KIVILCIM GRUBUNUN yepyeni konsepti ile bir ilkin başarıldığı Kıvılcım Kız Öğrenci Yurdunda sizi bekleyen tek bir şey var; mutluluk…

Deprem yönetmeliğine yüzde yüz uyularak yapılmış olan, bir evin değiştirilerek değil tamamen temelden itibaren yurt konseptiyle dizayn edilen Kıvılcım yurtlarını tasarlarken mimarlarımız diğer örnekleri değil tek bir şeyi hedef aldılar… Sizleri ve sizlerin beğenilerinizi…

Projeksiyonunu bir misafir ağırlama konseptinde ortaya koyan yurdumuzun 1-2-3 ve 4 kişilik odalardan oluşan, her odada 24 saat sıcak suyun olduğu,5 yıldızlı otellerde rastlanan size özel kartlı sistemle odanıza girdiğiniz ve güvenliğinden geçebildiğiniz bir huzur konsepti Kıvılcım. Ayrıca tek kişilik odalarda uydu yayınına sahip LED-TV’nin standart olduğu, her odada duşakabin, havlupanın bulunduğu, her odada sevdiklerinize rahatlıkla ulaşabileceğiniz iç ve dış hat telefonun olduğu, dinlenme saatlerinizin yine otel konseptinde düşünüldüğü bir tasarım harikası KIVILCIM. Yine çalışma saatleri açısından da her bir öğrenciye son derece geniş ve modern bir çalışma masasının ayrıldığı, bireysel dolaplarıyla kendinizi çok özel hissedeceğiniz, ayrıca her odada yer alan koltuk grupları ile son teknoloji ile üretilmiş ortopedik yataklarıyla en ince ayrıntının dahi konaklama mantığında planlandığı bir başarı öyküsü KIVILCIM.

Projeyi tasarlarken mimarlarımız yurt denilince akla gelen tüm bilinenleri yeniden sorguladılar… Bu detaylar düşünülerek tasarlanmış yurdumuzun genel mekanlarına baktığınızda da bu büyük farkı fazlasıyla hissedeceksiniz. Bir yurda değil bir otele girdiğinizi size yaşatacak geniş lobisi ve fuaye alanı, arkadaşlarınızla hoş sohbetlere yelken açabileceğiniz insana ilham veren bahçesi ve geniş teras alanı,7/24 ücretsiz ve kesintisiz kullanabileceğiz internet bağlantısı, kendinizi zinde hissetmeniz ve sağlığınız için hazırlanmış spor salonu, özel günlerinizde yurdun hiç dışına çıkmadan hazırlığınızı tamamlayabileceğiniz kuaförü, ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mini marketi, en güncel filmleri izleyebileceğiniz cep sineması ve sessiz bir biçimde huzurla ders çalışabileceğiniz geniş ve modern etüt salonları, kapalı ve açık otoparkıyla bugüne kadar ülkemizde pekte rastlanmayan yurdun içerisinden hemen hemen tüm ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir anlayış sizleri bekliyor…

Yine yurdumuzu tasarlarken yaptığımız araştırmalarda hem ailelerin hem de öğrencilerimizin en çok önem verdikleri ve belki de en sıkıntı duydukları konuların başında geliyor güvenlik ve yemek standartları. Kıvılcım olarak bu başlıklarda da olabileceğin en iyisi ve kalitelisi sizleri bekliyor. Büyük rahatlığın yaşandığı ve son derece güvenli kişiye özel tanıma sisteminin ürünü Özel kartlı geçiş sistemiyle, yurdun her mekanının son teknolojiyle donatıldığı özel yangın alarm, algılama ve spring sistemiyle, bir enerji sıkıntısı yaşatmayan 24 saat hizmet veren jeneratörüyle, 3 er adet 8er kişilik asansörüyle odanıza ve yurdun diğer yaşam alanlarına güvenle ulaşacağınız bir huzur konseptini sizlerle buluşturuyoruz.

Yine yemek standartları açısından da uluslararası akreditasyona sahip ürünlerin kullanıldığı restaurantımızda, ücretsiz açık büfe sabah kahvaltısıyla güne zinde ve kaliteli bir kahvaltı yaparak başlayacaksınız. Yine aynı mekandan arzu ederseniz ücret olarak piyasa şartlarının altında tutulacak öğle ve akşam yemeklerinden de istifade edebilirsiniz.

Kahvaltınızı yaptıktan sonrada yine sizleri ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz yurdumuzun servisi bekliyor olacak. Güvenle fakültenize ulaşabileceğiniz Kıvılcım öğrenci servisi ile hem gündüz hem de gece öğrenim gören öğrencilerimizin okullarına ve yurda güvenle ulaşmaları sağlanabilmekte.

İşte izlediğimiz profesyonel anlayış ve ortaya koyduğumuz mutluluk vizyonumuzla, bugünü değil yarını kucaklayan teknolojik altyapımızla ve kalite standartlarımızla, bizleri tercih eden tüm öğrencilerimize bir misafir mantığında ortaya koyduğumuz yaklaşımımızla, sizleri hayallerinizin ötesinde bir dünyaya davet ediyoruz… Gülümseyerek hatırlayacağınız Üniversite yıllarınızda önemli bir yerde olabilmek en büyük amacımız…

Biz Kıvılcım olarak, sektöre girdiğimiz ilk yılımızda doğru bir yurt işletmeciliği yapmış olmanın verdiği avantaj ve itibarla, gerek bağlı olduğumuz Milli Eğitim Bakanlığı’ nın ve tüm diğer resmi kurumların, gerekse ağırladığımız üniversiteli gençlerin ve ailelerinin takdirini kazanmış olmaktan kıvanç duyuyoruz.

Yurt yönetimi olarak, temel prensibimiz ailelerin bize gösterdiği güvene ve inanca layık bir şekilde biricik kızlarına karşı ailelerinin aynası olabilmektir.

Çünkü kızınız artık bizim kızımızdır.

Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden gelip, tüm farklılıkların yanında aynı temel önceliklerde birleşen, aynı elit zevkleri paylaşan, saygın ve renkli öğrenci profilimizi, burda yaşattığımız konseptin en önemli yapı taşı olarak özen ve titizlikle oluşturduk. Tüm yenilikçi fikirlerimize ve uygulamalarımıza ilham olan bu zenginliği artırmaksa bizim en büyük hedefimizdir.

Bu ilke ile yola çıkarak, sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatının zeminini, sımsıcak dostlukların kurulduğu ve pekiştiği, hoşgörünün, yardımlaşmanın, kısaca birlikta yaşama sanatının öğrenildiği bir mekan oluşturduk.

Bizler inandık ve sizlerin hizmetine sunduk… Size bir Kıvılcım yeter…

Konya'da Türkiye'nin en lüks otel konseptinde öğrenci yurdunu siz değerli öğrencilerimiz için hazırladık. Konya Özel Kıvılcım Öğrenci yurdunda;

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Kıvılcım Kız Yurdu

Konya Selçuklu Bosnahersek Mahallesinde yer alan Kıvılcım Kız Yurdu 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Konya Teknik Üniversitesine yürüyerek 12 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Kıvılcım Kız Yurdu toplam 310 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 9 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 6 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Konya Selçuklu Bosnahersek Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi Emel Özdemir olarak kayıt edilmiştir. Yurt yetkilisine 0 (444) 425 1 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kıvılcım Kız Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Konya Selçuklu Bosnahersek mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

310 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 6 Senelik bir binadır.

9 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Kıvılcım Kız Yurduna en yakın üniversite Konya Teknik Üniversitesidir.

Kıvılcım Kız Yurdu Konya Teknik Üniversitesine yürüme 12 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Kıvılcım Kız Yurduna ulaşmak için 0 (444) 425 1 telefon numarasını kullanabilirsiniz.