Barbaros Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
29 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 106

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 4 ve 6 kişilik odalar

Kız
Apartman
11 Senelik
5 Katlı
Site İçinde Değil
  • 13 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Barbaros Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (332) 321 21 77
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Şehir dışında üniversite kazanan öğrenciler için kalacakları yerler çok önemlidir. Öğrencinin güvenli, hijyenik ve rahat bir ortamda barınma ihtiyacını giderilmeli ve kendisini ev sıcaklığında hissetmesi sağlanmalıdır. Konya kız yurtları arasında sağladığı hizmetlerle ve profesyonel anlayışıyla öne çıkan Konya Barbaros kız yurdu, konforun ve kalitenin vazgeçilmez adresi olmuştur. Hizmet verdiği sürece her daim ön planda olan kurum her öğrencisine ayrı ayrı ve aynı özenle hizmet sunar. Öğrencilerin ihtiyaçlarını ve taleplerini en iyi şekilde karşılayarak onların rahat ve başarılı bir öğrencilik hayatı geçirmelerini amaçlar. Yurdun tüm konsepti bu anlayışla oluşturulmuştur ve Konya öğrenci yurtları bünyesinde hizmet veren bu kurumda her öğrenci kendisini özel hisseder. Konya’da eğitimine devam edecek olan öğrenciler Konya Barbaros kız yurdu kalitesine ve yurdun sunduğu uzman hizmetlere güvenebilirler.
Yurt Olanakları

Konya kız yurtları arasında karar vermek hem öğrenci hem de veli için oldukça zor bir süreçtir. Barbaros kız yurdu aileler için bu kararı vermeyi oldukça kolay hale getirir. Sunmuş olduğu yurt olanakları ve güvenli bir yapıyla öğrenciler için en iyisini hazırladığını gözler önüne serer. Yurt olanaklarından her öğrenci rahatlıkla faydalanabilir. Yurdun sunmuş olduğu olanaklar daha detaylı bir şekilde aşağıda belirtilmiştir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Barbaros Kız Öğrenci Yurdu

Konya Selçuklu Yazir Mahallesinde yer alan Barbaros Kız Öğrenci Yurdu 1, 2, 4 ve 6 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Konya Gıda ve Tarım Üniversitesine yürüyerek 13 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Barbaros Kız Öğrenci Yurdu toplam 106 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 11 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Konya Selçuklu Yazir Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (332) 321 21 77 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Barbaros Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Konya Selçuklu Yazir mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 4 ve 6 kişilik odalar bulunmaktadır.

106 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 11 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Barbaros Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Konya Gıda ve Tarım Üniversitesidir.

Barbaros Kız Öğrenci Yurdu Konya Gıda ve Tarım Üniversitesine yürüme 13 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Barbaros Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (332) 321 21 77 telefon numarasını kullanabilirsiniz.