ideal öğrenci yurtları 4. Şube

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
28 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 450

Kalan Yatak Sayısı

0
2, 3, 4 ve 6 kişilik odalar

Kız
Apartman
13 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 33 dk.
  • 5 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • ideal öğrenci yurtları 4. Şube
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (332) 353 64 36
  • 0 (5xx) xxx xx xx
ABK Şirketler kuruluşu olan; Özel İdeal Öğrenci Yurtları, başarılarla dolu 28. hizmet yılını geride bırakıp, bugün 12 kız, 9 erkek Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu olmak üzere toplam; 3 ayrı şehirde 21 şubesiyle hizmet vermektedir. Hizmet yolculuğuna 1994 yılında Konya’da 120 yatak kapasitesiyle başlayan İdeal Öğrenci Yurtları şimdi; Ankara’da ulaşımı kolay, merkezi konumda faaliyetlerine devam etmektedir. Verdiği yurt hizmetleriyle öğrenci ve velilerimizin gösterdiği yoğun talep ve isteği karşılayabilmek ve öğrenci yurdu işletmeciliğinde edindiği deneyimleri Türkiye geneline yaygınlaştırabilmek amacıyla Konya başta olmak üzere Ankara ve İstanbul’da da hizmete sunmaya başlamıştır. Konya’da 16, Ankara’da 4, İstanbul’da 1 şubesi ile sunduğu kaliteyi Türkiye geneline yaygınlaştırma yönünde kararlılığını, açtığı şubeler ve bu şubelerde verilen hizmetlerle göstermektedir. Bu başarı hikâyesinin adı “İdeal hizmet kalitesidir” İdeal hizmet anlayışının sürekliliği de “İdeal Markasını" oluşturmuştur. Hep iyiye, güzele ve doğruya olan yürüyüşümüzü birlikte sürdürmeye devam edeceğiz…

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

ideal öğrenci yurtları 4. Şube

Konya Meram Şükran Mahallesinde yer alan ideal öğrenci yurtları 4. Şube 2, 3, 4 ve 6 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Konya Gıda ve Tarım Üniversitesine yürüyerek 33 dk., toplu taşıma ile 5 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan ideal öğrenci yurtları 4. Şube toplam 450 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 13 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Konya Meram Şükran Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (332) 353 64 36 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

ideal öğrenci yurtları 4. Şube Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Konya Meram Şükran mahallesinde bulunmaktadır.

2, 3, 4 ve 6 kişilik odalar bulunmaktadır.

450 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 13 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

ideal öğrenci yurtları 4. Şubena en yakın üniversite Konya Gıda ve Tarım Üniversitesidir.

ideal öğrenci yurtları 4. Şube Konya Gıda ve Tarım Üniversitesine yürüme 33 dk. ve toplu taşıma ile 5 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

ideal öğrenci yurtları 4. Şubena ulaşmak için 0 (332) 353 64 36 telefon numarasını kullanabilirsiniz.