Didem Kız Öğrenci Yurdu

5
5 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
28 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 280

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 3, 4 ve 6 kişilik odalar

Kız
Apartman
11 Senelik
3 Katlı
Site İçerisinde
  • 33 dk.
  • 5 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Didem Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (505) 216 02 13
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Konya Meram Özel Didem Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Necmettin Erbakan Üniversitesi-Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakülteleri, Hukuk Fakültesi ve İlahiyat Fakültesine 5 dakikalık yürüme mesafesiyle en yakın kız öğrenci yurdu olma önceliğini taşımaktadır.Köyceğiz Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesine servis hizmeti vermektedir.


1-2 dakikalık mesafede bulunan market, kırtasiye ve dinlenme alanları ile Konya’nın nezih ve seçkin bir aile semtinde bulunmaktadır.


Şehir merkezine 30 Dakikalık yürüyüş mesafesinde ve çevresinden çok sık aralıklarla seyreden dolmuş ve otobüsler ile 10 dakika uzaklıktadır.


Gençlik ve Spor Bakanlığı denetiminde, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, hiç bir vakıf ve cemaatle bağlantısı olmayan Özel Kız Öğrenci Yurdu statüsünde ki yurdumuz; güler yüzlü ve öğrencilerimizin rahatını düşünen kadrosuyla hizmet vermenin gururunu taşımaktadır.


Deprem yönetmeliğine uygun ve DASK sigortasına sahip olan yurdumuz öğrencilerimize rahat bir aile ve arkadaş ortamı içerisinde karşılıklı güven esasına dayalı barınma imkanı sağlamayı ve memnuniyeti amaç edinmektedir. Yurt kalitesinin en iyi şekilde ve daha iyiye götürmeyi hedef edinmiştir. Bunun yanında kızlarımızın ihtiyacı olan sosyal ve kültürel etkinlikler belirli takvim aralıkları ile düzenlenmektedir.

Yorumlar

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Didem Kız Öğrenci Yurdu

Konya Meram Aşkan Mahallesinde yer alan Didem Kız Öğrenci Yurdu 1, 3, 4 ve 6 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Necmettin Erbakan Üniversitesine yürüyerek 33 dk., toplu taşıma ile 5 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Didem Kız Öğrenci Yurdu toplam 280 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 11 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Konya Meram Aşkan Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (505) 216 02 13 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Didem Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Konya Meram Aşkan mahallesinde bulunmaktadır.

1, 3, 4 ve 6 kişilik odalar bulunmaktadır.

280 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 11 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Didem Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Necmettin Erbakan Üniversitesidir.

Didem Kız Öğrenci Yurdu Necmettin Erbakan Üniversitesine yürüme 33 dk. ve toplu taşıma ile 5 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Didem Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (505) 216 02 13 telefon numarasını kullanabilirsiniz.