Kız Kulesi Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
25 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 111

Kalan Yatak Sayısı

0
2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar

Erkek
Apartman
19 Senelik
5 Katlı
Site İçinde Değil
  • 23 dk.
  • 3 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Kız Kulesi Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (216) 343 33 33
  • 0 (530) 597 50 63
Üsküdar'da bulunan Yurdumuz güven, huzur, başarı ve kalite arayan öğrencilerimizin noktası olmayı amaçlamaktadır. Pedagojik eğitim almış güler yüzlü idari kadromuz, personelimiz ile birlikte sınırsız ve hoşgörülü bir hizmet anlayışıyla öğrencilerimizin ve ailelerinin memnuniyetini hedeflemekteyiz.


Deprem yönetmeliğine uygun sigortalı yurdumuz kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemek; standardın sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek; öğrencilerimizin memnuniyetini sürdürmek; kurumumuzun güvenilirliğini ve saygınlığını arttırmak; verilen hizmetlerin yeterliliğini ve gelişimini güvence altına almak; memnuniyete odaklanmış kadromuz sayesinde yüksek kalitede konaklama sağlamak; hizmet sunumları yaparken kültürel ve sosyal alanlarda düzenlenecek etkinliklerle öğrencilerimizin iç huzuruna katkıda bulunmak politikamızdır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Kız Kulesi Öğrenci Yurdu

İstanbul Üsküdar Mimar sinan Mahallesinde yer alan Kız Kulesi Öğrenci Yurdu 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Üsküdar Üniversitesine yürüyerek 23 dk., toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Kız Kulesi Öğrenci Yurdu toplam 111 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 19 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Üsküdar Mimar sinan Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (216) 343 33 33 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kız Kulesi Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Üsküdar Mimar sinan mahallesinde bulunmaktadır.

2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar bulunmaktadır.

111 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 19 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Kız Kulesi Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Üsküdar Üniversitesidir.

Kız Kulesi Öğrenci Yurdu Üsküdar Üniversitesine yürüme 23 dk. ve toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Kız Kulesi Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (216) 343 33 33 telefon numarasını kullanabilirsiniz.