Elvan Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
04 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 400

Kalan Yatak Sayısı

0
4 kişilik odalar

Kız
Apartman
9 Senelik
3 Katlı
Site İçerisinde
  • 7 sa.
  • 1 sa.

Haritadaki konumunu görün

  • Elvan Kız Öğrenci Yurdu
  • Filiz Bektaş
  • 0 (338) 311 24 01
  • 0 (530) 494 87 92
2011 yılı Eylül ayında faaliyete başlayan yurdumuz; başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde, tecrübeli yönetimi, güler yüzlü personeliyle kendini tercih edenlere en iyi hizmeti vererek öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamayı amaçlamaktadır. 4, 6 ve 8 kişilik ferah odaları, merkezi ısıtma sistemi, asansör, wireless(kablosuz) internet bağlantısı gibi imkanlarının yanı sıra yemekhane, etüt salonu, dinlenme salonu, canlı müzik , çamaşırhanesi ve daha birçok hizmet ile öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Bulunduğu konum itibarı Karamanın en merkezi semtlerinden biri olan Kazım Karabekir’ de ulaşım araçlarının geçtiği ana cadde üzerinde olup okula sadece 200 mt mesafededir. Yurdumuz, güvenlik açısından son derece güvenli olup, 24 saat güvenlik elemanı ve kamera sistemi ile korunmaktadır. Yurda giriş saatleri Cuma-Cumartesi 23.00, hafta içi diğer günler 22.00, yurttan çıkış saati ise sabah 06.00'dır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Elvan Kız Öğrenci Yurdu

Karaman Kazımkarabekir Oba Mahallesinde yer alan Elvan Kız Öğrenci Yurdu 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesine yürüyerek 7 sa., toplu taşıma ile 1 sa. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Elvan Kız Öğrenci Yurdu toplam 400 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 9 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Karaman Kazımkarabekir Oba Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi Filiz Bektaş olarak kayıt edilmiştir. Yurt yetkilisine 0 (338) 311 24 01 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Elvan Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Karaman Kazımkarabekir Oba mahallesinde bulunmaktadır.

4 kişilik odalar bulunmaktadır.

400 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 9 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Elvan Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesidir.

Elvan Kız Öğrenci Yurdu Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesine yürüme 7 sa. ve toplu taşıma ile 1 sa. uzaklıkta bulunmaktadır.

Elvan Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (338) 311 24 01 telefon numarasını kullanabilirsiniz.