İlke Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
31 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 400

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar

Kız
Apartman
8 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 1 sa.
  • 9 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • İlke Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (370) 433 88 88
  • 0 (532) 657 13 31
24 saat yaşamın aktif olarak canlılığını koruduğu yurdumuzda, sizlere güven ve huzurun birleştiği bir ortam sunmaktayız. Hedefimiz siz değerli öğrencilerimizin kendilerini aile ortamında hissedebilmeleri , gerek konumu gerekse sunmuş olduğumuz imkanlarımızla eğitim hayatı süresince bu yolda bizlerle birlikte yürümeleridir. Öğrencilerimiz kadar uzakta olan velilerimizin de gönül rahatlığı içinde olmaları bizler için önemlidir ve bunun için elimizden gelen her türlü hizmeti sağlamaktayız.

En önemli çalışma prensibimiz öğrencilerimizin memnuniyetini sağlamak, kurumumuzun güvenilirliğini ve saygınlığını arttırmak; verilen hizmetlerin yeterliliğini ve gelişimini güvence altına almaktır. Bunları gerçekleştirmek adına yapmış olduğumuz hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizlere ulaşın..

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

İlke Kız Öğrenci Yurdu

Karabük Merkez 100.yil Mahallesinde yer alan İlke Kız Öğrenci Yurdu 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Karabük Üniversitesine yürüyerek 1 sa., toplu taşıma ile 9 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan İlke Kız Öğrenci Yurdu toplam 400 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 8 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Karabük Merkez 100.yil Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (370) 433 88 88 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İlke Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Karabük Merkez 100.yil mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

400 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 8 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

İlke Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Karabük Üniversitesidir.

İlke Kız Öğrenci Yurdu Karabük Üniversitesine yürüme 1 sa. ve toplu taşıma ile 9 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

İlke Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (370) 433 88 88 telefon numarasını kullanabilirsiniz.