Karakoç Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
31 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 300

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar

Erkek
Apartman
9 Senelik
6 Katlı
Site İçinde Değil
  • 59 dk.
  • 8 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Karakoç Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (370) 433 10 46
  • 0 (541) 457 00 46
Karakoç Erkek Öğrenci Yurdu olarak Karabük’te siz değerli öğrencilerimize aile sıcaklığında bir yuva hazırlardık. Yurdumuz tamamen öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiştir. Tüm yurt odalarımız otel lüks ve konforluğunda hazırlanmıştır.

Tüm bunların yanı sıra yurdumuzda öğrencilerimizin en büyük sorunu olan sabah ve akşam yemeklerin yapımı sorunu ortadan kalıyor. Yurdumuzda 20 çeşit sabah kahvaltısı, 4 çeşit akşam yemeği usta aşçılarımız tarafından yapılmaktadır.

Yurdumuz 7 gün 24 saat güvenlik kamerası ile güvenlik altındandır. Bunun yanı sıra yurdumuzda güvenlik çalışanlarımız da bulunmaktadır.

Aile sıcaklığında konforlu bir yurt…

Vizyonumuz

Kendini sürekli yenileyen, okuyan, inceleyen, araştıran, analiz ve sentez yapabilen nesillerin yetiştiği bütün öğrencilerin hayata hazırlandığı; dünü bugüne; bugünü yarına bağlayan köprülerin kurulduğu; yönetici, personel, öğrenci ve velilerin el birliğiyle; Çevrede, Bölgede ve ülkede “Model Yurt” olmaktır.

Misyonumuz

Kıymetli Genç Arkadaşımız,

Öncelikle sizi, binlerce öğrenci arasından başarı göstererek üniversite sınavını kazandığınız için tebrik ediyoruz.

Bu başarınızın devamını sağlamak ve kazandığınız bölümü ilk sıralarda bitirebilmek için kişisel gayretlerinizin yanı sıra kalacağınız ortamın uygunluğu da büyük önem taşımaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan yurdumuz, ticari maksat taşımayan bir yurt olup, siz kıymetli üniversite gençlerimize evlerinizi aratmayacak en rahat ortamı sağlayarak, çalışmalarınızdaki verimin artmasına katkıda bulunup, okullarınızda en yüksek başarıyı elde etmenize yardımcı olmak ve ülkemizin ileri ülkeler seviyesine çıkarak en ileride yer alması için bu hususta üzerine düşen görevi yapmak gayesi ile kurulmuştur.

Tecrübe ve deneyimlerimizi yurdumuzda kalan sizin gibi ülkemizin değerli evlatlarına faydalı olmak adına hizmetlerine devam etmekte olup, öğrencilerimizin başarılarına katkı sağlamaktadır. Öğrencilerimizin elde ettiği bu başarıların kendi gayretleri yanında yurdumuzun sağladığı imkanlar ve rahat bir çalışma ortamı sayesinde olduğu da kendileri tarafından ifade edilmektedir. Yurdumuzda başarılı olmak isteyen her öğrencinin aradığı bütün özelliklere sahip donanımda bir ortam bulunmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Karakoç Erkek Öğrenci Yurdu

Karabük Merkez 100.yil Mahallesinde yer alan Karakoç Erkek Öğrenci Yurdu 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Karabük Üniversitesine yürüyerek 59 dk., toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Karakoç Erkek Öğrenci Yurdu toplam 300 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 6 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 9 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

Karabük Merkez 100.yil Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (370) 433 10 46 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Karakoç Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Karabük Merkez 100.yil mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

300 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 9 Senelik bir binadır.

6 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Karakoç Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Karabük Üniversitesidir.

Karakoç Erkek Öğrenci Yurdu Karabük Üniversitesine yürüme 59 dk. ve toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Karakoç Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (370) 433 10 46 telefon numarasını kullanabilirsiniz.