Fatih Kampüsaray Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
28 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 300

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Erkek
Apartman
17 Senelik
7 Katlı
Site İçinde Değil
  • 11 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Fatih Kampüsaray Kız Öğrenci Yurdu
  • Nurhan Seymen
  • 0 (212) 530 73 00
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Üniversiteyi kazandıktan sonra 'peki nerede kalacağım' dersin.Aslında kazandığın üniversite kadar önemlidir kalacağın yer de.Bir üniversite kadar köklü olsun, eğitim konaklamasında ‘A Plus’ olsun istersin.

İşte KAMPÜSARAY böyle bir yer. Öğrenci konaklamasında köklü geçmişi,ve İstanbul'un merkezi lokasyonlarında bulunanKız Öğrenci Yurtları'yla 'kampüsün yanındaki saray'ın olacak senin. KAMPÜSARAY'a gelince A'dan Z'yetüm ihtiyaçlarının düşünüldüğünü göreceksin. KAMPÜSARAY, odaları, sosyal alanları ve donatılarıyla senin eğitim yaşamını rahat ve kolay bir şekilde sürdürmeni ve tamamlamanı sağlayacak. Etüd Salonu’ndan Cafe ve Yemekhane’ye; Spor Odası’ndanHavuz, Hamam ve Sauna’ya; Cep Sineması’ndan TV Odası ve Kış Bahçesi’negeniş sosyal alanlarıyla arkadaşlarınla güzel vakit geçirmeni sağlayacak.Vermiş olduğu hizmetleriyle, yeme-içmeden oda temizliğine, çamaşır yıkamadan ütüye kadar, hayatını kolaylaştıracak. Böylece sen derslerine, sosyal aktivitelerine ve hobilerine daha fazla zaman ayırabileceksin.


Bizim için 'senin başarın' herşeyden önemli.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Fatih Kampüsaray Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Fatih Şehremini Mahallesinde yer alan Fatih Kampüsaray Kız Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Bezmialem Vakıf Üniversitesine yürüyerek 11 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Fatih Kampüsaray Kız Öğrenci Yurdu toplam 300 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 7 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 17 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Fatih Şehremini Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi Nurhan Seymen olarak kayıt edilmiştir. Yurt yetkilisine 0 (212) 530 73 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Fatih Kampüsaray Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Fatih Şehremini mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

300 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 17 Senelik bir binadır.

7 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Fatih Kampüsaray Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Bezmialem Vakıf Üniversitesidir.

Fatih Kampüsaray Kız Öğrenci Yurdu Bezmialem Vakıf Üniversitesine yürüme 11 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Fatih Kampüsaray Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (212) 530 73 00 telefon numarasını kullanabilirsiniz.