Tire Elit Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
25 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 13

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 4 ve 6 kişilik odalar

Kız
Apartman
Senelik
0 Katlı
Site İçinde Değil
  • 7 sa.
  • 1 sa.

Haritadaki konumunu görün

  • Tire Elit Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (232) 512 65 55
  • 0 (5xx) xxx xx xx
İster odalarınızda, isterseniz özel etüt odalarımızda çalışma fırsatı. 1,2,4 ve 6 kişilik geniş, ferah ve huzur dolu odalar. Uzun kahvaltı ve yemek saatlerimizle sabah, akşam ücretsiz damak zevkinize uygun yemek imkanı. Çağımızın vazgeçilmez gereksinimi internet artık uzağınızda olmayacak. Dünyanın her yerinden internet ile bilgi alışverişi imkanı. Sağlıklı bir hayat için temizlik şart! Kadrolu personellerimiz tarafından odalarınız her gün temizlenecek. Tuvalet ve banyo temizliği hiç aksamadan düzenli olarak sürdürülmektedir. Yurdun her bir köşesi yaşanabilir bir hâl almaktadır. Soğuk kış günlerinde ısıtmalarımız 24 saat açık olmakla birlikte sıcak suyunuz da kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Çamaşırhanemiz sayesinde kirli sorununuz olmayacak. Yurdumuz Tire'nin merkezinde tüm ulaşım araçlarına yakındır.Öğrenciye kendi evindeymiş hissini vermek, huzurlu ve mutlu bir ortam oluşturmak en temel hedeflerimizden biridir. Bu sebeple barındıkları kurumdan alacakları hizmet oldukça önemlidir. İdari açıdan yurt yönetimi konusunda tam donanımlı, gerekli eğitim ve sertifikaları almış kişilerden oluşur. Yemekhanemiz açık mutfak olup, öğrencimiz pişen yemekleri ve sağlanılan hijyeni görebilmektedir. Temizlik personellerimiz odaları her gün temizlemektedir. Ayrıca yurdumuzun giriş ve çıkışları güvenlik kameralarıyla izlenmektedir. Kapıda şifre mevcuttur. Binamız okula 50 metre uzaklıkta olup 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Kahvaltı saati: 07:30-10:00 Cumartesi 10.30'a kadardır. (Pazar hariç) Akşam yemeği saati: 16:00-18:30

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Tire Elit Kız Öğrenci Yurdu

İzmir Tire Cumhuriyet Mahallesinde yer alan Tire Elit Kız Öğrenci Yurdu 1, 2, 4 ve 6 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Aydın Adnan Menderes Üniversitesine yürüyerek 7 sa., toplu taşıma ile 1 sa. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Tire Elit Kız Öğrenci Yurdu toplam 13 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 0 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İzmir Tire Cumhuriyet Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (232) 512 65 55 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tire Elit Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Tire Cumhuriyet mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 4 ve 6 kişilik odalar bulunmaktadır.

13 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak Senelik bir binadır.

0 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Tire Elit Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Aydın Adnan Menderes Üniversitesidir.

Tire Elit Kız Öğrenci Yurdu Aydın Adnan Menderes Üniversitesine yürüme 7 sa. ve toplu taşıma ile 1 sa. uzaklıkta bulunmaktadır.

Tire Elit Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (232) 512 65 55 telefon numarasını kullanabilirsiniz.