Palmira Rezidans Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
25 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 180

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Kız
Apartman
10 Senelik
5 Katlı
Site İçinde Değil
  • 58 dk.
  • 8 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Palmira Rezidans Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (232) 454 12 12
  • 0 (507) 651 99 55
Yurdumuz Yaz Döneminde ( YAZ OKULU ) Hizmet Vermektedir.

İzmir Buca Özel Palmira Rezidans Kız Öğrenci Yurdu Olarak, yıllarca güven ve huzurun hakim olduğu yurt anlayışımızla geleceğin nesillerine hizmet etmekten gurur duymaktayız. Yaşam kalitesini en üst düzeylere taşıyabilmek için üstün bir emek sarfetmekteyiz. İzmir Buca'da hizmet veren yurdumuzu tercih eden öğrencilerimizle güzel bir aile ortamı yaratmış bulunuyoruz. Buradaki yaşam alanlarını onların ihtiyaçlarına göre düzenlemekteyiz.Bu yüzden İzmir'in en çok tercih edilen yurtları içerisinde bulunmaktayız. Veliler gönül rahatlığı içinde çocuklarını bize teslim ederek evlerine huzurla dönüyorlar. Buca'da Kız Öğrenci Yurdu arıyorsanız Palmira Rezidans tam size göre .

Yurdumuz lokasyonu dolayısı ile merkezi bir konumdadır. Yurdumuzdan Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsüne yürüyerek 25 dakikada ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Palmira Rezidans Kız Öğrenci Yurdu

İzmir Buca Yildiz Mahallesinde yer alan Palmira Rezidans Kız Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İzmir Tınaztepe Üniversitesine yürüyerek 58 dk., toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Palmira Rezidans Kız Öğrenci Yurdu toplam 180 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 10 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İzmir Buca Yildiz Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (232) 454 12 12 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Palmira Rezidans Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Buca Yildiz mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

180 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 10 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Palmira Rezidans Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite İzmir Tınaztepe Üniversitesidir.

Palmira Rezidans Kız Öğrenci Yurdu İzmir Tınaztepe Üniversitesine yürüme 58 dk. ve toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Palmira Rezidans Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (232) 454 12 12 telefon numarasını kullanabilirsiniz.