Konfor Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
25 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 6

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Kız
Apartman
10 Senelik
5 Katlı
Site İçinde Değil
  • 58 dk.
  • 8 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Konfor Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (232) 375 55 45
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Konfor Öğrenci Evi, İzmir Buca'da ev sıcaklığında kız öğrencilerin ihtiyaçları düşünülerek inşa edilmiş olup, Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü karşısında konumlandırılmış bir yaşam merkezidir.


Kız Öğrenci Yurdumuzda her türlü kişisel ihtiyaca ve bütçeye hitap eden özgün tasarım detaylarıyla tek kişilik, iki kişilik veya üç kişilik , dört kişilik oda seçenekleri ile kız öğrenci ve akademisyenlerin hizmetindedir.


Buca Konfor Kız Öğrenci Evinde elektrik, su, ısınma, mobilya, yüksek hızda internet, temizlik gibi masrafları düşünmek zorunda olmadığınız, bina önem sınıfı 1 olarak çözülmüş yüksek deprem ve yapı güvenliği gözetilmiş olup, ısı mantosuyla enerji korunumlu bir ortamda çevreye duyarlı her detayı ile son teknoloji kullanılarak kız öğrencilerin konforlarından ödün vermeden rahat edebilecekleri yeni nesil dinamik bir ortam sunmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Konfor Kız Öğrenci Yurdu

İzmir Buca Kuruçeşme Mahallesinde yer alan Konfor Kız Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İzmir Tınaztepe Üniversitesine yürüyerek 58 dk., toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Konfor Kız Öğrenci Yurdu toplam 6 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 10 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İzmir Buca Kuruçeşme Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (232) 375 55 45 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Konfor Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Buca Kuruçeşme mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

6 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 10 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Konfor Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite İzmir Tınaztepe Üniversitesidir.

Konfor Kız Öğrenci Yurdu İzmir Tınaztepe Üniversitesine yürüme 58 dk. ve toplu taşıma ile 8 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Konfor Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (232) 375 55 45 telefon numarasını kullanabilirsiniz.