Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
25 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 152

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 4 kişilik odalar

Erkek
Apartman
45 Senelik
2 Katlı
Site İçinde Değil
  • 50 dk.
  • 7 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (232) 420 32 02
  • 0 (532) 684 67 94
Yurdumuz Yaz Okulu Döneminde de Açık olacaktır.... Fırsatlarımızdan yararlanın...!!!Buca'da 1997 Yılında açılmış Olan Dramalı Erkek Öğrenci yurdu , ilk olmanın verdiği tecrübe, profesyonel işletme anlayışı, yenilikçi ve Atatürkçü ruhuyla, öğrencilerine ailelerinin yanında hissettiği güven, huzur, şefkat ve mutluluğu yaşatarak başarılarına katkıda bulunmak isteyen bir müessesedir.Buca'da erkek öğrenci Yurdu arıyorsanız Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu ilk tercihiniz olmadır. Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu Buca'nın en merkezi konumunda bulunması dolayısı ile Buca Eğitim Fakültesi, Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ve Hukuk fakültesine yürüme mesafesindedir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu

İzmir Buca Dumlupinar Mahallesinde yer alan Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İzmir Tınaztepe Üniversitesine yürüyerek 50 dk., toplu taşıma ile 7 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu toplam 152 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 2 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 45 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İzmir Buca Dumlupinar Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (232) 420 32 02 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Buca Dumlupinar mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

152 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 45 Senelik bir binadır.

2 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Dramalı Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite İzmir Tınaztepe Üniversitesidir.

Dramalı Erkek Öğrenci Yurdu İzmir Tınaztepe Üniversitesine yürüme 50 dk. ve toplu taşıma ile 7 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Dramalı Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (232) 420 32 02 telefon numarasını kullanabilirsiniz.