Asil Öğrenci Yurtları

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
25 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 300

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar

Kız
Apartman
15 Senelik
4 Katlı
Site İçerisinde
  • 1 sa.
  • 9 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Asil Öğrenci Yurtları
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (232) 438 24 18
  • 0 (532) 216 23 58
Öğrenciliğin oldukça zor olduğu günümüzde, öğrenci hayatını kolaylaştırmak, daha zevkli hale getirmek, sizleri hayata kazandırmak amacıyla Asil M.T.S.K. ve Taş.Hizm.Özel Eğitim Yurt İşletmeleri ve İnş.Turz.Tiç.Ltd.Şti. Özel Tınaztepe Asil Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu'nun TC. GENÇLİK VE SPOR Bakanlığı'na bağlı 1. Sınıf Kız Öğrenci Yurdu statüsü ile 2005/2006 öğrenim yılından itibaren üniversite öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur. Yıllardır öğrenci yurdumuzda üniversite öğrencilerine güvenli, temiz, huzurlu, kaliteli ve ekonomik hizmet vermektedir.

Özel Tınaztepe Asil Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu'nun kurucusu Çeliker Gökçin; bir asırdan fazladır İzmir Buca'da yaşayan Balkan kökenli bir aileden gelmektedir.

Kız Öğrenci Yurdumuz:

İZMİR BUCA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Eğitim Fakültesi
İZMİR BUCA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Edebiyat Fakültesi
İZMİR BUCA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Fen Fakültesi
İZMİR BUCA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
İZMİR BUCA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
İZMİR BUCA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Mimarlık Fakültesi
İZMİR BUCA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi
İZMİR BUCA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İşletme Fakültesi
İZMİR BUCA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Denizcilik Fakültesi öğrencilerine karşılıklı anlayışa dayalı hizmet etmeyi hedef edinmiştir.

Yurt binamız Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü karşısında; Dokuzçeşmeler Kampüsü, Eğitim Fakültesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi Meslek Yüksek Okuluna yürüme mesafesindedir.

Yönetici kadromuz ve idari personelimizin tamamı yurt yönetimi konusunda gereken tüm eğitim ve seminerleri almıştır. Deneyimli yöneticiler ve güler yüzlü personelimizle sizlere ev konforunu sunmaya çalışmaktayız. Yurt öğrencilerimizin beklentileri ve ihtiyaçları en ince detayına kadar titizlikle araştırılmakta ve yerine getirilmektedir. Gençlerimizin mesleki, kültürel ve sosyal yönden gelişimine katkıda bulunmak için öğrenci yurdumuzda her imkân seferber edilmektedir.

Binamız İzmir Buca'da yurt binası olarak projelendirilen tek öğrenci yurdu olma özelliğine sahiptir. Deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmış, her türlü teknik donanıma sahip, güvenli bir binadır.
Yangın önlemi olarak tüm odalar ve sosyal alanlar duman dedektörleri ile donatılarak merkezi yangın alarm sistemine bağlanmıştır.
Tüm yurt binamız merkezi doğalgaz sistemi ile ısınmakta olup 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sistemi ile korunmaktadır.
Öğrencilerimizin yurdumuzda güvenli bir şekilde kalabilmeleri için 24 saat yetkili idareci bulunmaktadır.
Temizlik personelimiz gün boyu öğrenci yurdumuzda hizmet vermektedir.
Yurdumuzda kesintisiz 24 saat kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır.

Özel Tınaztepe Asil Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu olarak, kız öğrencilerimize üniversite eğitimleri süresince kaliteli hizmet sunarak gerek öğrencilerimizin gerekse velilerimizin hayatlarını bir nebze de olsa kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

Öğrenci yurdumuz üniversite öğrencilerine hazırlık sınıfından mezun oluncaya kadar hizmet verme prensibi ile çalışmaktadır. Genel olarak öğrencilerimiz okul hayatları boyunca Buca'daki evleri olarak kabul ettikleri Özel Tınaztepe Asil Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu'nda gönül rahatlığı ile kalmaktadırlar. Yurdumuz, öğrencilerle kurduğu dostluk ilişkilerini okul hayatları sonrasında da devam ettiren, öğrencilerimizin ülkenin geleceği olduğunun bilincinde olan, aile niteliğinde bir kurumdur.

Eğer bu aileye dahil olmak istiyorsanız sizi de Özel Tınaztepe Asil Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurduna bekliyoruz.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Asil Öğrenci Yurtları

İzmir Buca Kuruçeşme Mahallesinde yer alan Asil Öğrenci Yurtları 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İzmir Tınaztepe Üniversitesine yürüyerek 1 sa., toplu taşıma ile 9 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Asil Öğrenci Yurtları toplam 300 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İzmir Buca Kuruçeşme Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (232) 438 24 18 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Asil Öğrenci Yurtları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Buca Kuruçeşme mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

300 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Asil Öğrenci Yurtlarına en yakın üniversite İzmir Tınaztepe Üniversitesidir.

Asil Öğrenci Yurtları İzmir Tınaztepe Üniversitesine yürüme 1 sa. ve toplu taşıma ile 9 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Asil Öğrenci Yurtlarına ulaşmak için 0 (232) 438 24 18 telefon numarasını kullanabilirsiniz.