Bornova Yükseliş Kız Öğrenci Yurdu Residence

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
25 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 5

Kalan Yatak Sayısı

0
2 ve 3 kişilik odalar

Kız
Apartman
10 Senelik
9 Katlı
Site İçinde Değil
  • 27 dk.
  • 4 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Bornova Yükseliş Kız Öğrenci Yurdu Residence
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (232) 374 78 78
  • 0 (507) 502 58 85
Yurt olanaklarını bir adım ileri taşıyan Yükseliş Öğrenci Residence; girişleri ayrı olmak üzere hem kız hem erkek üniversite öğrencilerine hizmet vermektedir. 10 katlı olan binamızın 4 katı kız, 4 katı erkek öğrencilere ayrılmıştır. Diğer 2 kat ise öğrencilerimizin sosyal aktivitelerde bulunabilecekleri, özel ihtiyaçlarını giderebilecekleri şekilde dizayn edilmiştir.

Yükseliş Öğrenci Residence 300 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Konaklamada öğrencilerimizin olduğu kadar velilerimizin de rahatlığı düşünülmüştür.

Deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen residencemiz, sıcağa ve soğuğa karşı izolasyonludur.

Binamızda 7/24 güvenlik hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca güvenlik kameralarıyla da residencemiz ve çevresi izlenmektedir.

Öğrenciler binaya giriş ve çıkışlarını Kart Okutma Sistemi ile turnikelerden geçerek yapmaktadırlar. Odalara girişler de Kart Okutma Sistemi ile yapılmaktadır. Dört cephesi açık olan Yükseliş Öğrenci Residence'nin tüm odaları aydınlık ve ferahtır. 36 m2 olan odalarımızın (tekler hariç) tamamında balkon mevcuttur.

Sizlere ve en değerlileriniz olan çocuklarınıza yaşadığınız ve yaşatmak istediğiniz A kalite hizmeti sunan Yükseliş Öğrenci Residence'de otopark alanı, market, revir, kırtasiye, etüt salonu ve projeksiyonlu sunum odası yer almaktadır.

5 yıldızlı otel konseptinde olan binamızda 400 kişilik yemekhane, 400 kişilik konferans salonu, cafe, restaurant ve spor salonu bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Sunduğumuz hizmetler ile Yükseliş Öğrenci Residence ailesi olarak, öğrencilerimize üniversite eğitimleri süresince alışılmış yurtlara nazaran A kalite hizmet sunarak gerek öğrencilerimizin gerekse velilerimizin hayatlarını bir nebze de olsa kolaylaştırmayı amaçladık.

Misyonumuz

Yurt anlayışını bir adım öteye taşıyarak misafirlerimize konakladıkları süre içerisinde, evlerindeki konforlu ve güvenli konaklama hizmetini sunmaktır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Bornova Yükseliş Kız Öğrenci Yurdu Residence

İzmir Bornova Kazim dirik Mahallesinde yer alan Bornova Yükseliş Kız Öğrenci Yurdu Residence 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Ege Üniversitesine yürüyerek 27 dk., toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Bornova Yükseliş Kız Öğrenci Yurdu Residence toplam 5 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 9 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 10 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İzmir Bornova Kazim dirik Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (232) 374 78 78 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bornova Yükseliş Kız Öğrenci Yurdu Residence Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Bornova Kazim dirik mahallesinde bulunmaktadır.

2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

5 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 10 Senelik bir binadır.

9 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Bornova Yükseliş Kız Öğrenci Yurdu Residencena en yakın üniversite Ege Üniversitesidir.

Bornova Yükseliş Kız Öğrenci Yurdu Residence Ege Üniversitesine yürüme 27 dk. ve toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Bornova Yükseliş Kız Öğrenci Yurdu Residencena ulaşmak için 0 (232) 374 78 78 telefon numarasını kullanabilirsiniz.