Yasemin Kız Öğrenci Yurtları

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
25 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 90

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 2 kişilik odalar

Kız
Apartman
15 Senelik
5 Katlı
Site İçinde Değil
  • 9 dk.
  • 1 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Yasemin Kız Öğrenci Yurtları
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (232) 373 29 00
  • 0 (533) 660 44 40
Yasemin Kız Öğrenci Rezidans olarak 2011 yılından itibaren konusunda deneyimli uzman kadro ile öğrencilerimize hizmet vermeye başlamıştır. Uzun yıllar deneyime sahip eğitmen ve danışman kadromuz sizlere her konuda yardımcı olacaktır.

Yurdumuz Bornova merkez de faaliyet vermektedir. Metro, otobüs ve minibüs duraklarına birkaç dakikalık mesafededir. Ayrıca yurdumuz Ege Üniversitesine yürüme mesafesindedir Çevremiz kafeler, alış-veriş merkezleri, marketler, sağlık kuruluşları, ile tam bir sosyal yaşam merkezidir.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı öğrenci yurdumuz, resmi tüm onayları alınmış ve deprem yönetmeliğine uygun olarak 2011 yılında Yurt Binası olarak inşaa edilmiştir.

Yurdumuz 1+0 stüdyo dairlerden oluşmaktadır. Odalarımızın tamamı güneş almakta ve ev konforunu aratmayacak şekilde özenle 1.kalite malzemeler kullanılarak hazırlanmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Yasemin Kız Öğrenci Yurtları

İzmir Bornova Kazim dirik Mahallesinde yer alan Yasemin Kız Öğrenci Yurtları 1 ve 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Yaşar Üniversitesine yürüyerek 9 dk., toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Yasemin Kız Öğrenci Yurtları toplam 90 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İzmir Bornova Kazim dirik Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (232) 373 29 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Yasemin Kız Öğrenci Yurtları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Bornova Kazim dirik mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 2 kişilik odalar bulunmaktadır.

90 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Yasemin Kız Öğrenci Yurtlarına en yakın üniversite Yaşar Üniversitesidir.

Yasemin Kız Öğrenci Yurtları Yaşar Üniversitesine yürüme 9 dk. ve toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Yasemin Kız Öğrenci Yurtlarına ulaşmak için 0 (232) 373 29 00 telefon numarasını kullanabilirsiniz.