Maya Yüksek Öğrenim Kız Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
25 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 210

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 4 kişilik odalar

Kız
Apartman
15 Senelik
5 Katlı
Site İçinde Değil
  • 24 dk.
  • 3 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Maya Yüksek Öğrenim Kız Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (552) 345 59 08
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Maya Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Yönetimi olarak, yurdumuzda ikamet eden kız öğrencilerimizin kendi evlerinde buldukları huzuru, güvenliği ve rahatlığı hissetmelerine olanak sağlayacak imkanları seferber ederek Maya Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu'nun yapısını oluşturduk. İzmir Bornova'da şehrin en merkezi yerinde, metro ve otobüs duraklarına, sosyal yaşantı ve alanlara yakınlığı yurdumuzu ayrıcalıklı kılmaktadır. Ege Üniversitesi ve diğer özel üniversiteleri kazanan kız öğrencilerimize yeni yurt binası ve tüm eşya ve donanım yeni olarak hizmet verecektir.

1 kişilik, 2 kişilik, 3kişilik ve 4 kişilik geniş, ferah ve modern odaları ile öğrencilerimize kendi evlerindeki rahatlığı yaşatmayı hedeflemektedir.

Konusunda uzman hizmet kadrosu ve sunduğu çok özel hizmetleri ile yurt işletmeciliğine farklı bir bakış açısı getirecektir.

Maya Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, İzmir'de Ege Üniversitesi kampüsüne çok yakın mesafede ve sosyal imkanları çok fazla bulunan bir yerleşim alanında yer almaktadır.

Otobüs duraklarından, şehir merkezine ve sosyal alanlara yakınlığı ile öğrencilerin ilk tercih yerlerinden biri olacaktır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Maya Yüksek Öğrenim Kız Yurdu

İzmir Bornova Ergene Mahallesinde yer alan Maya Yüksek Öğrenim Kız Yurdu 1, 2 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Ege Üniversitesine yürüyerek 24 dk., toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Maya Yüksek Öğrenim Kız Yurdu toplam 210 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İzmir Bornova Ergene Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (552) 345 59 08 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Maya Yüksek Öğrenim Kız Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Bornova Ergene mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

210 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Maya Yüksek Öğrenim Kız Yurduna en yakın üniversite Ege Üniversitesidir.

Maya Yüksek Öğrenim Kız Yurdu Ege Üniversitesine yürüme 24 dk. ve toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Maya Yüksek Öğrenim Kız Yurduna ulaşmak için 0 (552) 345 59 08 telefon numarasını kullanabilirsiniz.