Kilit Residence Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
25 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 1

Kalan Yatak Sayısı

0
1 kişilik odalar

Kız
Apartman
15 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 11 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Kilit Residence Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (232) 388 39 12
  • 0 (5xx) xxx xx xx
İzmir Bornova'da Bulunan Kilit Residence Kız Öğrenci Yurdu , 20 Yıllık eğitmen tecrübesi olan Şakir ve Meryem Kilit çifti tarafından 2012 yılında 5 yıldızlı otel konforunda, aile şefkatini esirgemeyen sevgi ve anlayış ile siz öğrencilerimiz için hazırlanmıştır.


Kilit Residence olarak herhangi bir etnik veya siyasi görüşün empoze edilmediği yurdumuzda , kişilerin dil, din, ırk, hak ve özgürlükleri çatımız altında güvencemiz altındadır.


Yurdumuz Ege Üniversitesi kampüs kapısının karşı sokağında yer alan binamız güvenli bir noktadadır. Ayrıca merkezi bir konumda bulunmamız nedeniyle toplu taşıma araçlarına (İzmir metrosu dahil) 1-2 dakikadan az yürüyüş mesafesi bulunmaktadır.


T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı sertifikalı olan yurdumuz 5 yıldızlı otel konforundadır. Odalarımız 3 ve 4 kişiliktir. Yurdumuzda sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri dahil hizmet verilmektedir.


Kilit Residence Kız Öğrenci Yurdu İzmir Bornova'da kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile siz öğrencilerimizi ağırlamaktan gurur duyar.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Kilit Residence Kız Öğrenci Yurdu

İzmir Bornova Erzene Mahallesinde yer alan Kilit Residence Kız Öğrenci Yurdu 1 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Ege Üniversitesine yürüyerek 11 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Kilit Residence Kız Öğrenci Yurdu toplam 1 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İzmir Bornova Erzene Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (232) 388 39 12 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kilit Residence Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Bornova Erzene mahallesinde bulunmaktadır.

1 kişilik odalar bulunmaktadır.

1 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Kilit Residence Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Ege Üniversitesidir.

Kilit Residence Kız Öğrenci Yurdu Ege Üniversitesine yürüme 11 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Kilit Residence Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (232) 388 39 12 telefon numarasını kullanabilirsiniz.