Hedef Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
25 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 450

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar

Erkek
Apartman
10 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 11 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Hedef Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (537) 436 55 70
  • 0 (532) 350 40 06
İzmir Bornova' da olan Hedef Erkek Öğrenci Yurdu, merkezi konumu ve güvenli, huzurlu ve konforlu oluşuyla siz öğrencilerimize aile sıcaklığında bir yaşam alanı sunmaktadır.Yurdumuzun hiçbir kurum ve kuruluşla ilişkisi veya organik bağı bulunmadığı gibi, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı çağdaş ve modern anlayışını benimsemiş tecrübeli ve konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet vermeyi, sizlerin rahatlığınızı ve huzurunuzu sıcak bir aile ortamından kopmadan eğitim ve öğreniminize katkıda bulunmayı hedeflemiştir.Yurdumuzun kapasitesinin çok yüksek olmayışı, hepimizin birbirini tanıdığı bir aile ortamı oluşmasını sağlamayı amaçlamıştır. Bornova Hedef Erkek Öğrenci Yurdu, Ege Üniversitesi kampüsünün tam karşında olması dolayısı ile en yakın erkek öğrenci yurdu olma özelliğine sahiptir. Merkezi konumda olması dolayısı ile toplu taşıma durakları ve metroya da oldukça yakındır.İzmir' de erkek öğrenci yurdu arıyorsanız Hedef Erkek Öğrenci Yurdu tam size göre...

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Hedef Erkek Öğrenci Yurdu

İzmir Bornova Erzene Mahallesinde yer alan Hedef Erkek Öğrenci Yurdu 1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Ege Üniversitesine yürüyerek 11 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Hedef Erkek Öğrenci Yurdu toplam 450 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 10 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İzmir Bornova Erzene Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (537) 436 55 70 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Hedef Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Bornova Erzene mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar bulunmaktadır.

450 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 10 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Hedef Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Ege Üniversitesidir.

Hedef Erkek Öğrenci Yurdu Ege Üniversitesine yürüme 11 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Hedef Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (537) 436 55 70 telefon numarasını kullanabilirsiniz.