Bornova Yükseliş Erkek Öğrenci Yurdu Residence

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
25 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 150

Kalan Yatak Sayısı

0
2 ve 3 kişilik odalar

Erkek
Apartman
10 Senelik
9 Katlı
Site İçinde Değil
  • 5 dk.
  • 1 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Bornova Yükseliş Erkek Öğrenci Yurdu Residence
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (232) 374 78 78
  • 0 (507) 502 58 85
Bornova Yükseliş Erkek Öğrenci Yurdu (Residence) Genel Bilgi

İzmir Bornova'da bulunan Yükseliş Erkek Öğrenci Residence, girişleri ayrı olmak üzere hem kız hem erkek üniversite öğrencilerine hizmet vermektedir. Binamızın 4 katı kız, 4 katı erkek öğrencilere ayrılmıştır. İzmir'de yurt anlayışına farklı bir bakış açısı getiren Yükseliş Rezidans, öğrencilerimize alışmış oldukları yurt anlayışı dışında otel konseptinde hizmet vermektedir.

Rezidansımız 300 Kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. İzmir Bornova'da Bulunan öğrenci yurdumuzdan İzmir'in tüm semtlerine tek vasıta şile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ege Üniversitesi,Yaşar Üniversitesi ve Şifa Üniversitesine yürüme mesafesinde bulunmaktayız. İzmir Bornova'nın en güzel ve kaliteli erkek öğrenci yurdu olan Yükseliş Rezidans. siz öğrencilerimize A kalite hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Bornova Yükseliş Erkek Öğrenci Yurdu Residence

İzmir Bornova Kazim dirik Mahallesinde yer alan Bornova Yükseliş Erkek Öğrenci Yurdu Residence 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Yaşar Üniversitesine yürüyerek 5 dk., toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Bornova Yükseliş Erkek Öğrenci Yurdu Residence toplam 150 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 9 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 10 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İzmir Bornova Kazim dirik Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (232) 374 78 78 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bornova Yükseliş Erkek Öğrenci Yurdu Residence Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Bornova Kazim dirik mahallesinde bulunmaktadır.

2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

150 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 10 Senelik bir binadır.

9 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Bornova Yükseliş Erkek Öğrenci Yurdu Residencena en yakın üniversite Yaşar Üniversitesidir.

Bornova Yükseliş Erkek Öğrenci Yurdu Residence Yaşar Üniversitesine yürüme 5 dk. ve toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Bornova Yükseliş Erkek Öğrenci Yurdu Residencena ulaşmak için 0 (232) 374 78 78 telefon numarasını kullanabilirsiniz.