Bornova Villa Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
25 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 6

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Kız
Apartman
15 Senelik
2 Katlı
Site İçerisinde
  • 26 dk.
  • 4 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Bornova Villa Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 ( 23) 2 3 75 0
  • 0 (530) 60 5 76
Bornova'da Bulunan yurdumuz Ege Üniversitesi ana giriş kapısına 1400 mt. uzaklıkta olup 15 dk. yürüme mesafesindedir. Bunun yanında günde 5 sefer ana girişe ücretsiz servisimiz vardır. Okula yakın fakat şehir gürültüsünden uzakta ağaçlar arasında kuş cıvıltılarıyla vakit geçirmek istiyorsanız Bornova Villa tam size göre.Bornova Villa Kız Öğrenci Yurdu , Bornova Profesörler Sitesinde bulunmaktadır. Çevresinde de bu tip villalar vardır ve adını da burada yaşayan kitlenin ağırlıklı olarak profesör ve doktorlar olmasından almaktadır.Bornova Villa Kız Öğrenci Yurdu M.E.B.'na bağlı olarak gerekli bütün prosedürleri yerine getirmiş ruhsatlı bir yurttur. Ailece işlettiğimiz yurdumuzda çalışanlarımız ve öğrencilerimizle birlikte daha büyük ve samimi bir aileyiz. Yurtlarımızda evinizdeki rahatı huzuru sıcaklığı ve aile ortamını doyasıya yaşayabileceksiniz. Bornova Villa'da Kendi evinizde gibi hissedebileceğiniz güzel bir ortam yaratılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Bornova Villa Kız Öğrenci Yurdu

İzmir Bornova Erzene Mahallesinde yer alan Bornova Villa Kız Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Ege Üniversitesine yürüyerek 26 dk., toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Bornova Villa Kız Öğrenci Yurdu toplam 6 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 2 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 15 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İzmir Bornova Erzene Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 ( 23) 2 3 75 0 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bornova Villa Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Bornova Erzene mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

6 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 15 Senelik bir binadır.

2 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Bornova Villa Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Ege Üniversitesidir.

Bornova Villa Kız Öğrenci Yurdu Ege Üniversitesine yürüme 26 dk. ve toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Bornova Villa Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 ( 23) 2 3 75 0 telefon numarasını kullanabilirsiniz.