Batı Plus Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
25 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 6

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Erkek
Apartman
20 Senelik
5 Katlı
Site İçinde Değil
  • 11 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Batı Plus Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (232) 339 90 08
  • 0 (532) 550 76 94
HAKKIMIZDA

Hiçbir vakıf ve dernekle ilişkimiz yoktur.

Batı Plus Kız Öğrenci Yurdu Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı olarak gerekli tüm prosedürleri yerine getirmiş ve ilgili ruhsatlara sahip bir öğrenci yurdudur. Yurdumuzun konumu Ege Üniversite'sine, Bornova Emniyet Müdürlüğü'ne, Bornova Hükümet Konağı'na, Jandarma Komutanlığı'na, marketlere, kırtasiyelere ve aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabileceğiniz olanakların yüksek olduğu bir bölgededir. Ailece işlettiğimiz ve çalışanlarımızla birlikte daha büyük ve samimi bir aile olduğumuz öğrenci yurdunda evinizdeki rahatı, huzuru, sıcaklığı ve aile ortamını doyasıya yaşayabileceksiniz.

Sizlere kendi evinizde gibi hissedebileceğiniz güzel bir ortam yaratılmıştır..

Batı Plus Kız Öğrenci Yurdu, Ege Üniversitesi ana giriş kapısının karşısında bulunmaktadır. Batı Plus, okula en yakın yurtların başında gelir. Ege Üniversitesi ana giriş kapısına 3 dk. yürüme mesafesindedir. Çevresinde marketler, kırtasiyeler, restoran ve kafeler, hastaneler, sağlık ocağı,emniyet müdürlüğü ve jandarma bulunmaktadır. Acil sağlık problemleri durumunda en hızlı ve çabuk bir şekilde Ege Üniversitesi Hastanesi'ne 5 dk'da ulaşılabilmektedir. Öğrencilerin en çok vakit geçirdiği Küçükpark'a 5 dk. yürüyüş mesafesindedir. Okula yakınlık ve sosyal alanlar sizin için önemliyse Batı Plus'ın sınırlı sayıdaki yerlerini kaçırmayın..

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Batı Plus Kız Öğrenci Yurdu

İzmir Bornova Erzene Mahallesinde yer alan Batı Plus Kız Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Ege Üniversitesine yürüyerek 11 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Batı Plus Kız Öğrenci Yurdu toplam 6 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 20 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İzmir Bornova Erzene Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (232) 339 90 08 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Batı Plus Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Bornova Erzene mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

6 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 20 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Batı Plus Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Ege Üniversitesidir.

Batı Plus Kız Öğrenci Yurdu Ege Üniversitesine yürüme 11 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Batı Plus Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (232) 339 90 08 telefon numarasını kullanabilirsiniz.