İstasyon Kız Öğrenci Yurdu Esenyurt Şubesi

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
24 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 200

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar

Kız
Apartman
Senelik
5 Katlı
Site İçinde Değil
  • 13 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • İstasyon Kız Öğrenci Yurdu Esenyurt Şubesi
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 450 10 63
  • 0 (541) 596 66 67
Öğrencilerimize lüks bir otel konforunda hizmet vermeyi misyon edinen ve güvenlik ile kolay ulaşıma yüksek öncelik veren İstasyon Yurtları, Esenyurt, Merter ve Şişli’de hizmet vermektedir.

Bina içinde ve çevresinde 7/24 kamera sistemi ve sertifikalı güvenlik personeli, ders saatlerine göre düzenlenmiş üniversite, yurt ve metrobüs güzergahında ring seferleri, fitness center, cafe/restaurant, sinema ve konferans salonu, çalışma odası ve kütüphane, cep sineması, çamaşırhane, hobi mutfağı gibi dinamik ve keyifli sosyal alanları ile vazgeçemeyeceğiniz renkli, seçkin ve güvenli bir yaşam alanı sunuyor.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

İstasyon Kız Öğrenci Yurdu Esenyurt Şubesi

İstanbul Esenyurt Akevler Mahallesinde yer alan İstasyon Kız Öğrenci Yurdu Esenyurt Şubesi 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İstanbul Esenyurt Üniversitesine yürüyerek 13 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan İstasyon Kız Öğrenci Yurdu Esenyurt Şubesi toplam 200 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Esenyurt Akevler Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (212) 450 10 63 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İstasyon Kız Öğrenci Yurdu Esenyurt Şubesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Esenyurt Akevler mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

200 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

İstasyon Kız Öğrenci Yurdu Esenyurt Şubesina en yakın üniversite İstanbul Esenyurt Üniversitesidir.

İstasyon Kız Öğrenci Yurdu Esenyurt Şubesi İstanbul Esenyurt Üniversitesine yürüme 13 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

İstasyon Kız Öğrenci Yurdu Esenyurt Şubesina ulaşmak için 0 (212) 450 10 63 telefon numarasını kullanabilirsiniz.