Ömer Öztürk Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
24 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 120

Kalan Yatak Sayısı

0
4 kişilik odalar

Erkek
Apartman
13 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 13 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Ömer Öztürk Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 664 64 04
  • 0 (5xx) xxx xx xx
MTTB’nin yan kuruluşu olarak; öğrencilere burs ve ucuz kitap temini, eğitim gibi konularda katkı sağlamak üzere kurulan Fatih Gençlik Vakfı’nın kuruluşu 70’li yılların başlarına dayanmaktadır. 1971 Yılında MTTB Genel Başkanı Ömer Öztürk tarafından kurulan vakfımız milletimizin tereddütsüz güveni ve 40 yılı Aşkın tecrübesiyle; eğitim, yurt, burs ve yayıncılık alanlarında; hizmetlerine devam etmektedir.

Tarihçe:
MTTB’nin 47. ve 48. Dönemi’nde Fatih Sultan Mehmed Hân’a layık bir eser vücuda getirmek gâyesiyle bir komite kurulmuş ve halktan para toplanmıştı. Orta Öğretim Komitesi adını taşıyan bu komitenin gâyesi sâdece rozet mukâbili halktan yardım toplamaktı. Bu şekilde toplanan 200 bin TL civarındaki yardım 48. Dönem MTTB Genel Başkanı İsmail Kahraman’a teslim edilmiş ancak Fatih Sultan Mehmed Hân’ın hatırasını yaşatacak güzel bir eser vücuda getirme düşüncesi 1971 Nisan’ına kadar fiiliyata geçirilememişti.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Ömer Öztürk Erkek Öğrenci Yurdu

İstanbul Zeytinburnu Gökalp Mahallesinde yer alan Ömer Öztürk Erkek Öğrenci Yurdu 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İstanbul Topkapı Üniversitesine yürüyerek 13 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Ömer Öztürk Erkek Öğrenci Yurdu toplam 120 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 13 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Zeytinburnu Gökalp Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (212) 664 64 04 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ömer Öztürk Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Zeytinburnu Gökalp mahallesinde bulunmaktadır.

4 kişilik odalar bulunmaktadır.

120 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 13 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Ömer Öztürk Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite İstanbul Topkapı Üniversitesidir.

Ömer Öztürk Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul Topkapı Üniversitesine yürüme 13 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Ömer Öztürk Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (212) 664 64 04 telefon numarasını kullanabilirsiniz.