Biruni Üniversitesi Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
08 Kasım 2023
%100
Kapasite: 300

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar

Erkek
Apartman
10 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 14 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Biruni Üniversitesi Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (538) 263 04 21
  • 0 (5xx) xxx xx xx
ŞEHRİN MERKEZİNDE KONUMLANAN BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ BAŞARILI OLMAN İÇİN HER DETAYI DÜŞÜNÜLMÜŞ YÜKSEK STANDARTLARA SAHİP BİR YAŞAM ALANINI SİZLERE SUNUYOR.

Öğrencinin eğitim yaşamında başarıya odaklanabilmesi için ihtiyacı olan her üniteyi kendisine sunan bir konaklama platformu olduğu kadar eğitim dışında verdiği hizmetlerle ailesinden ayrı ve uzakta yaşayan bir öğrenci için hayatı kolaylaştıran lüks bir yaşam alanıdır.

Biruni kız ve erkek öğrenci yurdu, öğrencinin psikolojisine, ortak yaşam alışkanlıklarına bağlı, kişisel talep ve hayalleri de göz önünde bulundurularak, öğrencilerle yapılan araştırmalar sonucu baştan sona sadece öğrenciler için tasarlanmış yeni nesil bir yapılanmaya sahiptir. 1, 3, 4 ve 5 kişilik odalarda isteğe göre farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Öğrencinin ihtiyaç duyacağı ve bir ev ortamında sağlanamayacak bütün sosyal imkânları çatısı altında bir araya getirmektedir.

Biruni Üniversitesi öğrencilerine %20 indirim sağlanacaktır.

Ayrıca kendi öğrencilerimizin yanı sıra yurt ihtiyacı olan tüm öğrencilere hizmet sunacaktır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Biruni Üniversitesi Erkek Öğrenci Yurdu

İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi Mahallesinde yer alan Biruni Üniversitesi Erkek Öğrenci Yurdu 1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İstinye Üniversitesine yürüyerek 14 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Biruni Üniversitesi Erkek Öğrenci Yurdu toplam 300 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 10 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (538) 263 04 21 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Biruni Üniversitesi Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar bulunmaktadır.

300 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 10 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Biruni Üniversitesi Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite İstinye Üniversitesidir.

Biruni Üniversitesi Erkek Öğrenci Yurdu İstinye Üniversitesine yürüme 14 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Biruni Üniversitesi Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (538) 263 04 21 telefon numarasını kullanabilirsiniz.