Üsküdar Merkez Kız Yurdu

5
14 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
04 Eylül 2023
%100
Kapasite: 45

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 2 kişilik odalar

Kız
Apartman
9 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 25 dk.
  • 4 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Üsküdar Merkez Kız Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (216) 334 89 18
  • 0 (554) 163 85 65
Yaklaşık 15 yıllık yurt işletmeciliğindeki tecrübe ile, Üsküdar'da 2018 yılında yapımı tamamlanan, Üsküdar'a tepeden bakan boğaz manzaralı tamamen yeni binamızda, 2019-2020 öğrenim yılında hizmetinizdeyiz. Anasayfamızda bulunan görsel binamızın ön cephesinden 1.2.3. ve 4. Katlarından görünen ön cephe manzarasıdır.
Deprem ve Yangın Güvenlik Yönetmeliği ve Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetmeliğine göre yapılan, Toplamda 7 katlı, asansörlü, yangın merdivenli, su depolu olan yeni binamızda, Her bütçeye uygun 1 ve 3 kişilik ön denize cephe manzaralı ve arka sokağa cephe olmak üzere değişen fiyatlar ile sizlere hizmet vermektedir.
Binamızda dış cephede 6 adet olmak üzere, ilaveten ana kapı giriş-çıkışlarda full-hd kamera sistemi ile 7/24 kesintisiz güvenlik kaydı yapılmaktadır.
Odalarımızda her öğrenciye 1 adet kitaplıklı ve çekmeceli çalışma masası, ergonomik çalışma sandalyesi, kilitli büyük boy dolap, ortopedik yatak ve her odada buzdolabı bulunur (3 kişilik odalarda büyük boy, tek kişilik odalarda büro tipidir)
Her katta toplam 1 ve 3 kişilik odalar ile toplamda 9 kişi bulunup, 2 wc-duş bulunmaktadır ayrıca her katta 24 saat kullanıma mahsus tam donanımlı 8 m2 mutfak (4 lü inox ocak, mikrodalga fırın, kettle, tost makinesi) bulunmaktadır. Ayrıca binamızda kütüphane ve her katta ücretsiz kullanım çamaşır makinesi, ütü, her katta sınırsız wi-fi internet hizmeti bulunmaktadır.

Kurumumuz Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı öğrenci yurdu kurum ruhsatlıdır.

Hiç bir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir.

Yorumlar

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Üsküdar Merkez Kız Yurdu

İstanbul Üsküdar Mimar sinan Mahallesinde yer alan Üsküdar Merkez Kız Yurdu 1 ve 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Üsküdar Üniversitesine yürüyerek 25 dk., toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Üsküdar Merkez Kız Yurdu toplam 45 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 9 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Üsküdar Mimar sinan Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (216) 334 89 18 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Üsküdar Merkez Kız Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Üsküdar Mimar sinan mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 2 kişilik odalar bulunmaktadır.

45 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 9 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Üsküdar Merkez Kız Yurduna en yakın üniversite Üsküdar Üniversitesidir.

Üsküdar Merkez Kız Yurdu Üsküdar Üniversitesine yürüme 25 dk. ve toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Üsküdar Merkez Kız Yurduna ulaşmak için 0 (216) 334 89 18 telefon numarasını kullanabilirsiniz.