Çamlıca Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
05 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 240

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Erkek
Apartman
11 Senelik
2 Katlı
Site İçinde Değil
  • 24 dk.
  • 3 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Çamlıca Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (216) 428 19 99
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Kıymetli Genç Arkadaşımız,

Öncelikle sizi, binlerce öğrenci arasından başarı göstererek üniversite sınavını kazandığınız için tebrik ediyoruz.

Bu başarınızın devamını sağlamak ve kazandığınız bölümü ilk sıralarda bitirebilmek için kişisel gayretlerinizin yanı sıra kalacağınız ortamın uygunluğu da büyük önem taşımaktadır.

Yurtlar Birliği üyesi olan yurdumuz, ticari maksat taşımayan bir yurt olup, öğrencilerimize evlerini aratmayacak en rahat ortamı sağlayarak, çalışmalarınızdaki verimin artmasına katkıda bulunup, okullarınızda en yüksek başarıyı elde etmenize yardımcı olmak ve ülkemizin ileri ülkeler seviyesine çıkarak en ileride yer alması için bu hususta üzerine düşen görevi yapmak gayesi ile kurulmuştur.

Tecrübe ve deneyimlerimizi yurdumuzda kalan sizin gibi ülkemizin değerli evlatlarına faydalı olmak adına hizmetlerine devam etmekte olup, öğrencilerimizin başarılarına katkı sağlamaktadır. Öğrencilerimizin elde ettiği bu başarıların kendi gayretleri yanında yurdumuzun sağladığı imkânlar ve rahat bir çalışma ortamı sayesinde olduğu da kendileri tarafından ifade edilmektedir. Yurdumuzda başarılı olmak isteyen her öğrencinin aradığı bütün özelliklere sahip donanımda bir ortam bulunmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Çamlıca Erkek Öğrenci Yurdu

İstanbul Üsküdar Küçük çamlica Mahallesinde yer alan Çamlıca Erkek Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İstanbul Medeniyet Üniversitesine yürüyerek 24 dk., toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Çamlıca Erkek Öğrenci Yurdu toplam 240 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 2 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 11 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Üsküdar Küçük çamlica Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (216) 428 19 99 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Çamlıca Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Üsküdar Küçük çamlica mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

240 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 11 Senelik bir binadır.

2 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Çamlıca Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite İstanbul Medeniyet Üniversitesidir.

Çamlıca Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul Medeniyet Üniversitesine yürüme 24 dk. ve toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Çamlıca Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (216) 428 19 99 telefon numarasını kullanabilirsiniz.