Ilgaz Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
25 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 180

Kalan Yatak Sayısı

0
2, 3 ve 4 kişilik odalar

Kız
Apartman
9 Senelik
4 Katlı
Site İçerisinde
  • 48 dk.
  • 7 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Ilgaz Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (541) 116 59 42
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Ilgaz Kız Öğrenci Yurdu, sektörün ihtiyaç ve eksiklerinin bilincinden hareketle kurulmuş, Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı yüksek öğrenim kız öğrenci yurdudur.

Ilgaz Kız Öğrenci Yurdu'nun yönetim kadrosu olarak bizler de üniversite ve yüksek lisans eğitimlerimiz süresince yurtlarda kalmış, yurt ortamının havasını solumuş kişileriz. Bir öğrencinin konaklayacağı yurttan neler bekleyeceğinin ve çocuklarını bizlere emanet eden ailelerin beklentilerinin bilincindeyiz. Bu nedenle öğrencilerimize ortopedik bir yatağın ötesinde sıcacık bir yuva ve güvenli aile ortamı sunuyoruz.

Eğitim almak, kendinizi her anlamda geliştirmek ve ileriye taşımak çok değerlidir. Bizler de bu değere ortak olmak, İstanbul gibi kalabalık bir şehirde hayatınızı kolaylaştırmak, eğitim hayatınızın her anında yanınızda olmak istiyoruz. Merkezi konumumuz, 7/24 ulaşabileceğiniz yönetim kadromuz, deprem yönetmeliğine uygun binamız, evinizi aratmayacak konforlu ve güvenli ortamımız ile İstanbul'daki eviniz olmaya talibiz.

2020-2021 eğitim-öğretim sezonunda açılan yurdumuza siz kıymetli öğrencilerimizi ve değerli velilerimizi bekliyoruz.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Ilgaz Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Ümraniye Ihlamurkuyu Mahallesinde yer alan Ilgaz Kız Öğrenci Yurdu 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İstanbul 29 Mayıs Üniversitesine yürüyerek 48 dk., toplu taşıma ile 7 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Ilgaz Kız Öğrenci Yurdu toplam 180 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 9 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Ümraniye Ihlamurkuyu Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (541) 116 59 42 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ilgaz Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Ümraniye Ihlamurkuyu mahallesinde bulunmaktadır.

2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

180 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 9 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Ilgaz Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite İstanbul 29 Mayıs Üniversitesidir.

Ilgaz Kız Öğrenci Yurdu İstanbul 29 Mayıs Üniversitesine yürüme 48 dk. ve toplu taşıma ile 7 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Ilgaz Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (541) 116 59 42 telefon numarasını kullanabilirsiniz.