Habitat Kız Öğrenci Yurdu

4.7
18 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
06 Eylül 2023
%100
Kapasite: 300

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar

Kız
Apartman
19 Senelik
5 Katlı
Site İçinde Değil
  • 36 dk.
  • 5 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Habitat Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 296 08 01
  • 0 (553) 906 98 00
İstanbul Avrupa yakasının merkezi Şişli’nin kalbinde yer alan Habitat Dizayn Kız Öğrenci Yurdumuz, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak sizlere en üst seviyede hizmet vermektedir. Profesyonel kadromuzla, öğrencilerimize evlerindeki huzurlu, sıcak ve güvenli ortamı Şişli’de sağlamaktayız.

Birer üniversiteli olarak İstanbul’da devam ettiğiniz başarı yolculuğunuzda, tüm ihtiyaçlarınıza kaliteli ve istikrarlı hizmet anlayışı ile cevap verip sıcak bir eve dair tüm beklentilerinizi karşılayarak eğitim hayatınızın bu çok önemli döneminde Habitat Dizayn Kız Yurdu olarak yanınızda bulunmaktan mutluluk duyacağız.

İstanbul’un merkezindeki yurdumuz Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, çağdaş ve yenilikçi bir anlayışa sahip olup herhangi bir siyasi topluluk ile ilişkisi bulunmamaktadır.

Öğrencilerimizin beklentilerine istikrarlı bir şekilde kalite ve konfor çerçevesinde karşılık vermek önceliğimizdir.

İstanbul’da bulunan kız öğrenci yurdumuz, en gözde ilçelerinden olan Şişli’nin merkezindeki Hanımefendi sokağındadır. Şişli bölgesi tüm ulaşım araçlarına yakınlığı ve AVM (alışveriş merkezi), çarşı, pazar, organik pazar, antika pazarı ile mükemmel bir yaşam alanına sahiptir.

Yorumlar

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Habitat Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Şişli Şişli merkez Mahallesinde yer alan Habitat Kız Öğrenci Yurdu 1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Demiroğlu Bilim Üniversitesine yürüyerek 36 dk., toplu taşıma ile 5 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Habitat Kız Öğrenci Yurdu toplam 300 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 5 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 19 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Şişli Şişli merkez Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (212) 296 08 01 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Habitat Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Şişli Şişli merkez mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar bulunmaktadır.

300 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 19 Senelik bir binadır.

5 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Habitat Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Demiroğlu Bilim Üniversitesidir.

Habitat Kız Öğrenci Yurdu Demiroğlu Bilim Üniversitesine yürüme 36 dk. ve toplu taşıma ile 5 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Habitat Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (212) 296 08 01 telefon numarasını kullanabilirsiniz.