Boğaziçi Şişli Sıracevizler Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
29 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 210

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 4 kişilik odalar

Erkek
Apartman
12 Senelik
6 Katlı
Site İçinde Değil
  • 39 dk.
  • 6 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Boğaziçi Şişli Sıracevizler Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 219 40 42
  • 0 (546) 240 90 40
Boğaziçi Erkek Öğrenci Yurtları, Gençlik ve Spor Bakanlığı yönetmeliklerine uygun olarak düzenlemektedir. Siz öğrencilerin daha rahat edebilmesi için özel olarak tasarlanıp, hazırlanmaktadır.Boğaziçi Erkek Öğrenci Yurtlarının hiçbir kurum ve kuruluşla ilişkisi veya organik bağı bulunmadığı gibi, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, çağdaş ve modern anlayışı benimsemiş uzun yıllara dayanan tecrübesi ile hizmet vermektedir. Sizin rahatınızı ve huzurunuzu gözetip, sıcak bir aile ortamından kopmadan, eğitim ve öğretiminize katkıda bulunmayı hedeflemektedir.2 kişilik geniş aydınlık banyosu içinde odalar, tüm hizmetler, kahvaltı ve yemek dahildir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Boğaziçi Şişli Sıracevizler Erkek Öğrenci Yurdu

İstanbul Şişli Şişli merkez Mahallesinde yer alan Boğaziçi Şişli Sıracevizler Erkek Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Yıldız Teknik Üniversitesine yürüyerek 39 dk., toplu taşıma ile 6 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Boğaziçi Şişli Sıracevizler Erkek Öğrenci Yurdu toplam 210 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 6 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 12 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Şişli Şişli merkez Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (212) 219 40 42 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Boğaziçi Şişli Sıracevizler Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Şişli Şişli merkez mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

210 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 12 Senelik bir binadır.

6 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Boğaziçi Şişli Sıracevizler Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Yıldız Teknik Üniversitesidir.

Boğaziçi Şişli Sıracevizler Erkek Öğrenci Yurdu Yıldız Teknik Üniversitesine yürüme 39 dk. ve toplu taşıma ile 6 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Boğaziçi Şişli Sıracevizler Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (212) 219 40 42 telefon numarasını kullanabilirsiniz.