Eduka Erkek Öğrenci Yurtları

5
5 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
28 Mart 2023
%100
Kapasite: 47

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar

Erkek
Apartman
9 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 5 dk.
  • 1 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Eduka Erkek Öğrenci Yurtları
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 58 0 21
  • 0 (505) 06 1 53
2009 yılından bu yana 500’ün üzerinde yüksek öğretim öğrencinin yurt hizmeti aldığı Eduka Erkek Öğrenci Yurdu Florya, yüksek güvenliği ve butik otel konseptindeki konforuyla İstanbul’un kalbinde konaklama olanağı sağlıyor. Deprem güvenliği uzmanlarca onaylanmış yerleşke binası E5 karayolunun hemen yanında ve Beşyol metrobüs durağına 100 metre mesafede bulunuyor. Birçok devlet ve vakıf üniversitesine ulaşabileceğiniz en merkezi konumda yer alıyor. Eduka Erkek Öğrenci Yurdu Florya, hepsi mimarlarca öğrencilerin en iyi yaşama ve çalışma koşullarına göre dizayn edilmiş; tek, üç ve dört kişilik, farklı seçenekleri bulunan 36 odası ve 70 yatak kapasitesiyle öğrencilere huzurlu bir ortam sunuyor. İçinde geniş sosyal alanları barındıran, 1.200 metrekare kapalı alana sahip modern yerleşkede 7/24 yüksek güvenlik sağlanırken, öğrencilerin giriş çıkışları göz tanıma sistemi ile gerçekleştiriliyor ve kayıt altına alınıyor. Eduka Erkek Öğrenci Yurdu Florya olarak, hizmet kalitemiz; fiziki konforumuz; çalışma, eğlence ve dinlence alanlarımızla ailelerinizin yanından ayrıldığınız bu önemli dönemde, öğrenim hayatınıza, sosyal gelişiminize katkı sağlamayı, üniversite sonrası yaşamınızda da unutulmaz anılarınızın yaşandığı bir kurum olarak anılmayı amaçlıyoruz.

Yorumlar

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Eduka Erkek Öğrenci Yurtları

İstanbul Küçükçekmece Beşyol Mahallesinde yer alan Eduka Erkek Öğrenci Yurtları 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İstanbul Aydın Üniversitesine yürüyerek 5 dk., toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Eduka Erkek Öğrenci Yurtları toplam 47 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 9 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Küçükçekmece Beşyol Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (212) 58 0 21 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Eduka Erkek Öğrenci Yurtları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Küçükçekmece Beşyol mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

47 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 9 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Eduka Erkek Öğrenci Yurtlarına en yakın üniversite İstanbul Aydın Üniversitesidir.

Eduka Erkek Öğrenci Yurtları İstanbul Aydın Üniversitesine yürüme 5 dk. ve toplu taşıma ile 1 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Eduka Erkek Öğrenci Yurtlarına ulaşmak için 0 (212) 58 0 21 telefon numarasını kullanabilirsiniz.