Merter Kız Öğrenci Yurdu

4.3
13 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
15 Eylül 2023
%100
Kapasite: 150

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 2 kişilik odalar

Kız
Apartman
9 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 32 dk.
  • 5 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Merter Kız Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 644 18 06
  • 0 (532) 287 79 76
Yurdumuz Milli Eğitim'e bağlı özel bir yurttur. Hiçbir kurum ve vakıf’a bağlı değildir.

Çağdaş, modern yönetim anlayışını ilke edinen Yurdumuz barındırdığı öğrencilere yüksek hizmet kalitesi sunuyor. Yönetim ve çalışanlar, öğrencilere ailelerini aratmayacak yakın ilgi şefkat, psikolojik destek sunduğu huzurlu bir ortamda derslerinde üstün başarı ve performans sağlanmasına yardımcı oluyor. Hedefimiz sizlerle birlikte daha iyilere ulaşmaktır.

16 yıllık deneyimimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

M.E.B. Özel Merter Yüksek Öğrenim Kız Yurdu, İstanbul Merter’de evlatlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir kurumdur.

Kız öğrenci yurdumuz İstanbul’un müstesna semtlerinden biri olan Merter’de, E5 otoyoluna 100 m uzaklıkta ve metrobüs, metro - tramvay hattında bulunuyor. Bahçe içinde iki katlı, deprem yönetmeliğine uygun, 70 öğrenci kapasiteli binamız birçok üniversite kampüsüne birkaç km mesafede olup, tek vasıtayla ulaşım imkanı sağlıyor.

Yurdumuzu tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz

Yorumlar

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Merter Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Güngören Abdurrahman nafiz gürman Mahallesinde yer alan Merter Kız Öğrenci Yurdu 1 ve 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesine yürüyerek 32 dk., toplu taşıma ile 5 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Merter Kız Öğrenci Yurdu toplam 150 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 9 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Güngören Abdurrahman nafiz gürman Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (212) 644 18 06 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Merter Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Güngören Abdurrahman nafiz gürman mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 2 kişilik odalar bulunmaktadır.

150 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 9 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Merter Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesidir.

Merter Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesine yürüme 32 dk. ve toplu taşıma ile 5 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Merter Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (212) 644 18 06 telefon numarasını kullanabilirsiniz.