Sume Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
27 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 120

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2 ve 3 kişilik odalar

Kız
Apartman
5 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 25 dk.
  • 4 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Sume Kız Öğrenci Yurdu
  • Seher Güzey
  • 0 (212) 243 62 50
  • 0 (534) 012 80 18
SUME kız öğrenci yurdu 20 yıllık SUME PERA TURİZM A.Ş şirketler grubunun bir kuruluşudur.Gücünü köklerinden alan bir çınar gibi yükselmeye başlayan aile şirketimiz, deprem yönetmeliğine ve yangın yönetmeliğine uygun olarak,sıfırdan inşaa edilen binası ile hizmete giren Sume Kız Öğrenci Yurdu , Milli Eğitim Bakanlığına bağlı güncel tüm mevzuat ve yönetmeliklere uygun olarak çalışmakta ve yönetilmektedir.Hiçbir cemaat ve vakıf ile ilgisi yoktur.Gayemiz öğrencilerimizi modern koşullarda,evlerinde gibi hissettirebilmek,kendisine ,çevresine ve ülkesine faydalı;başarılı ve donanmlı bir gençliğin yetişmesi için aracı , Öğrenci ve veli memnuniyeti esasının amaç edinildiği hizmet anlayışıyla her zaman tercih edilen olabilmektir

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Sume Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Fatih Aksaray Mahallesinde yer alan Sume Kız Öğrenci Yurdu 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Bezmialem Vakıf Üniversitesine yürüyerek 25 dk., toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Sume Kız Öğrenci Yurdu toplam 120 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 5 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Fatih Aksaray Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi Seher Güzey olarak kayıt edilmiştir. Yurt yetkilisine 0 (212) 243 62 50 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sume Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Fatih Aksaray mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2 ve 3 kişilik odalar bulunmaktadır.

120 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 5 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Sume Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite Bezmialem Vakıf Üniversitesidir.

Sume Kız Öğrenci Yurdu Bezmialem Vakıf Üniversitesine yürüme 25 dk. ve toplu taşıma ile 4 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sume Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (212) 243 62 50 telefon numarasını kullanabilirsiniz.