Akdeniz Kız Ögrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
07 Kasım 2023
%100
Kapasite: 140

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar

Kız
Apartman
10 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 14 dk.
  • 2 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Akdeniz Kız Ögrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (546) 521 13 30
  • 0 (212) 521 13 31
YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE BAŞKANI – F.NURULLAH DAL
1966 yılında İstanbul-Fındıkzade’de doğdu. Anne tarafından Rize, baba tarafından Arnavutluk kökenlidir. 1982 yılında Vefa Erkek Lisesi’nden, 1986 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Aynı yıl başladığı İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nü 1987 yılında tamamlamıştır. Akabinde State University of New York’un Bilgisayar Programcılığı ve Veri İşletimi bölümüne başlamış ve buradan 1989 yılında mezun olmuştur.

1995 yılında Ailesine ait olan Fındıkzade – İstanbul’da bulunan Akasya Eğitim Kurumları ‘nın Kurucu Temsilcisi ve Genel Müdürü olarak çalışmaya başlamıştır. 17 yıl bu kurumda devam etmiştir. 2001 yılında Türkiye Özel Okullar Birliği Derneğin Yönetim Kurulu üyesi ve başkanıdır. Sektörün ve Türk Milli Eğitiminin problemlerine yönelik değişik çözüm ve çalışmaları bulunmakta olup, bu konuyla ilgili üniversiteler MBA Programlarında Öğretim Görevlisi olarak Okul İşletmeciliği dersi vermiştir. 2009 yılında İstanbul Ticaret Odası Eğitim Komitesine seçilmiş ve halen devam etmektedir.

Ayrıca Yabancı Okulların ve Türk Özel Kolejleri’nin Türkiye çapında öğrenci alımıyla ilgili düzenledikleri sınavların Sınav Yürütme Kurulu Başkan ve Başkan Yardımcılığı görevlerini 2001 yılından itibaren 15 yıl boyunca devam ettirmektedir…
Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Akdeniz Kız Yurdu Olarak Misyonumuz:
Çağdaş, nesnel düşünce yapısına sahip, duyarlı, çalışkan, yaşam boyu öğrenmeyi, ilerlemeyi hedeflemiş , vatanına milletine faydalı bireylere hizmet vermektir.

Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını yüksek konfor ve güven standartları içinde karşılamak, Öğrencilerimizin taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak, Evlerindeki güvenli ortamı yaratmak, Modern çalışma ekibimizle sürekli yenilenen ve gelişen bir yaşam alanı yaratmak en önemli prensibimizdir.

Akdeniz Kız Yurdu Olarak Vizyonumuz:
Yılların eğitim deneyimi ile mükemmeliyetçiliği hedefleyerek öğrencilerine güvenilir, yüksek kalite hizmet sunmak. Sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatına zemin hazırlamak. Paylaşmanın, hoşgörünün, yardımlaşmanın yani birlikte yaşama sanatının öğrenildiği bir mekan oluşturabilmektir.
Yurdumuz İstanbul’daki ikinci evinizdir. Burada evinizdeki kadar kendinizi rahat, güvenli ve sıcak bir ortamda hissedeceksiniz.
Binamızın konforu, temizliği ve bakımı itina ile yapılmaktadır. Yurdumuzda 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Sık sık yenilenen nevresim takımları sizlere evdeki yataklarınızı aratmayacaktır. Çamaşırhanemiz hizmetinizdedir. Her gün yurdumuzun genel temizliği aksatılmadan sağlanmaktadır.​​
24 Saat açık olan kameralarla güvenliğimiz aksatılmadan sağlanmaktadır. ​
İstanbul’un birçok üniversitesinin konumlandığı Vatan Caddesi’nde bulunan Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu, bu üniversitelere çok yakın bir mesafede olup, okulunuza buradan gidip dönüşleriniz sizler için çok rahat ve masrafsız bir şekilde olacaktır. İstanbul Üniversitesi, Biruni Üniversitesi,Bezmialem Üniversitesi,Medipol Üniversitesi,Yıldız Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü, Bilgi Üniversitesi ve Kadir Has Üniversitesi, Avrupa Meslek Yüksek Okulu, Plato Meslek Yüksek Okulu yürüyüş mesafesinde veya çok yakın bir konumdadır.
Yurdumuzun konumu İstanbul’un en geniş caddelerinden olan Vatan Caddesini ve Millet Caddesini birbirine bağlayan yine geniş bir cadde üzerinde olup, konum itibariyle kendinizi son derece rahat ve emniyetli hissedeceğiniz bir yerleşime sahiptir.
Siz üniversite öğrencilerimizin ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde kesintisiz ve en hızlı internet erişimi hizmetlerimiz arasında sunulmaktadır.
Yurdumuzun aydınlık ve güneş alan yerleşimi, modern ve temiz dekorasyonuyla birleştiğinden, sizler için son derece rahat, sağlıklı ve dekoratif bir ortam yaratılmıştır.
MODERN DİNLENME SALONU
7/24 SICAK SU
24 SAAT İNTERNET
ÇAMAŞIRHANE
EDÜT ODASI
KAMERALI GÜVENLİK SİSTEMLERİ
TV SALONU
TEMİZLİK HİZMETİ
24 SAAT YURT YÖNETİCİSİ
ÇAY KAHVE KEYFİ

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Akdeniz Kız Ögrenci Yurdu

İstanbul Fatih Molla gürani Mahallesinde yer alan Akdeniz Kız Ögrenci Yurdu 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan Bezmialem Vakıf Üniversitesine yürüyerek 14 dk., toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Akdeniz Kız Ögrenci Yurdu toplam 140 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 10 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Fatih Molla gürani Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (546) 521 13 30 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Akdeniz Kız Ögrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Fatih Molla gürani mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

140 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 10 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Akdeniz Kız Ögrenci Yurduna en yakın üniversite Bezmialem Vakıf Üniversitesidir.

Akdeniz Kız Ögrenci Yurdu Bezmialem Vakıf Üniversitesine yürüme 14 dk. ve toplu taşıma ile 2 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Akdeniz Kız Ögrenci Yurduna ulaşmak için 0 (546) 521 13 30 telefon numarasını kullanabilirsiniz.