Yeni Nesil Kız Öğrenci Yurtları

4
15 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
07 Kasım 2023
%100
Kapasite: 185

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar

Kız
Apartman
5 Senelik
3 Katlı
Site İçinde Değil
  • 19 dk.
  • 3 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Yeni Nesil Kız Öğrenci Yurtları
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (546) 232 44 85
  • 0 (546) 676 23 24
Mutlu ve konforlu bir öğrencilik hayatı yaşamanız için “yurt” konseptine yenilikçi bir bakış açısı getirerek “ Yeni Nesil Kız Öğrenci Yurdu’nu hayata geçirdik. Üniversite yıllarınızı güzel anılara dönüştürüp, hayat boyu sürecek dostluklarınızın temelini Yeni Nesil Kız Öğrenci Yurdu’nda atacaksınız.

399 kişi kapasiteli kız öğrenci yurdumuz bölgenin en modern, en yenilikçi, en farklı yurdu olarak gençlere yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.

İstanbul’un en büyük alışveriş merkezlerinden Torium Alışveriş Merkezi ile entegre yurdumuzda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetlere konforlu bir şekilde ulaşabilecek, genç olmanın tadını doyasına çıkarabileceksiniz.

Rengarenk bir dünyanın kapılarını aralayın

Temel ihtiyaçlarınızın dışında kültürel ve sosyal alanlarımız sayesinde arkadaşlarınızla hem kaliteli zaman geçirebilecek hem de eğlenebileceksiniz.

Girişinden itibaren sizi enerjik ve modern bir atmosferin saracağı yurdunuzda ideal ve güvenli bir aile ortamının sıcaklığını hemen hissedeceksiniz. Amacımız hem hoşça vakit geçirmeniz hem de huzur içinde ders çalışabilmeniz.
Gençlerin en sevdiği alışveriş merkezi Torium ile aynı çatı altında

İstanbul’un gençler tarafından en çok sevilen alışveriş merkezi Torium ile aynı çatı altında olmak sizleri de heyecanlandırmıyor mu? Bu dünya 180 mağazasıyla çok büyük, rengarenk ve sunduğu imkanlarla konforlu… Alışveriş, eğlence ve lezzet senin hayatının da vazgeçilmezi, biliyoruz. Starbucks’tan kahveni al, D&R’da yeni çıkan kitaplara göz at, indirimleri kaçırma, sıkıldın mı arkadaşlarınla vizyonun en popüler filmini Cinetech salonlarında izle, bowling de fena fikir değil aslında ya da Starpark lunapark da biraz heyecan… Torium Sahne’de tiyatro ve konser programlarını da takip etmeyi unutma. Dünyaca Ünlü Anadolu Ateşi Dans Okulu’nda sen de profesyonel bir dansçı olabilirsin. Türkiye’nin ilk ve tek kar eğlence merkezi Torium Snowpark’da yaz kış kar eğlencesi seni ve arkadaşlarını bekliyor. Ben strateji insanıyım diyorsan satranç salonumuza da uğramayı listene ekle.

Yorumlar

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Yeni Nesil Kız Öğrenci Yurtları

İstanbul Esenyurt Turgut özal Mahallesinde yer alan Yeni Nesil Kız Öğrenci Yurtları 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İstanbul Gelişim Üniversitesine yürüyerek 19 dk., toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Yeni Nesil Kız Öğrenci Yurtları toplam 185 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 3 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 5 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Esenyurt Turgut özal Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (546) 232 44 85 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Yeni Nesil Kız Öğrenci Yurtları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Esenyurt Turgut özal mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3 ve 4 kişilik odalar bulunmaktadır.

185 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 5 Senelik bir binadır.

3 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Yeni Nesil Kız Öğrenci Yurtlarına en yakın üniversite İstanbul Gelişim Üniversitesidir.

Yeni Nesil Kız Öğrenci Yurtları İstanbul Gelişim Üniversitesine yürüme 19 dk. ve toplu taşıma ile 3 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Yeni Nesil Kız Öğrenci Yurtlarına ulaşmak için 0 (546) 232 44 85 telefon numarasını kullanabilirsiniz.