Boğaziçi Beylikdüzü Erkek Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
29 Ağustos 2022
%100
Kapasite: 480

Kalan Yatak Sayısı

0
1, 2, 3, 4 ve 6 kişilik odalar

Erkek
Apartman
11 Senelik
7 Katlı
Site İçerisinde
  • 1 sa.
  • 10 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Boğaziçi Beylikdüzü Erkek Öğrenci Yurdu
  • Henüz Paylaşılmadı
  • 0 (212) 852 34 56
  • 0 (553) 683 54 83
Boğaziçi Erkek Öğrenci Yurtları, Gençlik ve Spor Bakanlığı yönetmeliklerine uygun olarak düzenlemektedir. Siz öğrencilerin daha rahat edebilmesi için özel olarak tasarlanıp, hazırlanmaktadır.Boğaziçi Erkek Öğrenci Yurtlarının hiçbir kurum ve kuruluşla ilişkisi veya organik bağı bulunmadığı gibi, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, çağdaş ve modern anlayışı benimsemiş uzun yıllara dayanan tecrübesi ile hizmet vermektedir. Sizin rahatınızı ve huzurunuzu gözetip, sıcak bir aile ortamından kopmadan, eğitim ve öğretiminize katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Boğaziçi Beylikdüzü Erkek Öğrenci Yurdu

İstanbul Büyükçekmece Gökevler Mahallesinde yer alan Boğaziçi Beylikdüzü Erkek Öğrenci Yurdu 1, 2, 3, 4 ve 6 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İstanbul Esenyurt Üniversitesine yürüyerek 1 sa., toplu taşıma ile 10 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Erkek öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Boğaziçi Beylikdüzü Erkek Öğrenci Yurdu toplam 480 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde olan , 7 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 11 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Büyükçekmece Gökevler Mahallesinde sadece Erkek öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi henüz yurt tarafından paylaşılmamıştır. Yurt yetkilisine 0 (212) 852 34 56 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Boğaziçi Beylikdüzü Erkek Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Büyükçekmece Gökevler mahallesinde bulunmaktadır.

1, 2, 3, 4 ve 6 kişilik odalar bulunmaktadır.

480 yatak kapasitesine sahiptir.

Erkek öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 11 Senelik bir binadır.

7 Katlı bir binadır.

Site içerisinde yer almaktadır.

Boğaziçi Beylikdüzü Erkek Öğrenci Yurduna en yakın üniversite İstanbul Esenyurt Üniversitesidir.

Boğaziçi Beylikdüzü Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul Esenyurt Üniversitesine yürüme 1 sa. ve toplu taşıma ile 10 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Boğaziçi Beylikdüzü Erkek Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (212) 852 34 56 telefon numarasını kullanabilirsiniz.