Cihangir Kız Öğrenci Yurdu

0
0 yorum
Fiyat bilgisi yurt tarafından paylaşılmamış
28 Temmuz 2022
%100
Kapasite: 60

Kalan Yatak Sayısı

0
1 ve 2 kişilik odalar

Kız
Apartman
12 Senelik
4 Katlı
Site İçinde Değil
  • 3 dk.
  • 0 dk.

Haritadaki konumunu görün

  • Cihangir Kız Öğrenci Yurdu
  • Nurten KURT
  • 0 (535) 011 68 43
  • 0 (5xx) xxx xx xx
Üniversite sınavında başarılı olan öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Üniversite hayatını İstanbul’da yaşayacak kız öğrencilerimiz için, Özel Cihangir Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, merkezi konumu, yeni binası, profesyonel yönetim kadrosu, evinizi aratmayacak konforuyla, öğrencilerimiz için güvenli, huzurlu ve hijyenik bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

Kurumumuz, İstanbul’un en elit ve merkezi semtlerinden biri olan, Cihangir’ de hizmet vermektedir.

Odalarımız ‘özel yaşam alanı’ konseptiyle tasarlanmış olup, öğrencilerimiz kendilerine ait bölümlerinde, bağımsız ders çalışma, vakit geçirme ve dinlenme imkanına sahip bulunmaktadır.

60 m2 olan odalarımızda, öğrencilerin yatak, çalışma masası, dolap, raf ve aydınlatmadan oluşan kişisel bölümleriyle beraber, banyo ve tuvalet yer almaktadır. Odalar periyodik olarak, haftada 3 gün temizlenerek, hijyen sağlanmaktadır.Öğrencilerimiz için, konaklama ücretine dahil, açık büfe kahvaltı hizmetimiz bulunmaktadır.

LOKASYONKurumumuz konum itibariyle, bir çok üniversiteye yürüme mesafesinde (5-10 dk) olup, sosyo-kültürel adreslere ve alış-veriş merkezlerine de yakındır. Toplu taşıma araçlarına 10 dk yürüme mesafesindedir

Merkezler

Taksim Meydana 7 dk yürümeİstiklal Caddesine 5 dk yürümeKabataş – Fındıklı 5 dk yürümeTaksim İlk Yardım Hastanesi 2 dk yürüme

Üniversiteler

İstanbul Kent Üniversitesi - 3 dk yürümeMimar Sinan Üniversitesi- 10 dk yürümeİTÜ (Maçka Yerleşkesi) - 30 dk toplu taşımaYTÜ (Beşiktaş Kampüsü) - 20 dk toplu taşımaGalatasaray Üniversitesi - 20 dk toplu taşımaKadir Has Üniversitesi (Balat) - 20 dk toplu taşımaBoğaziçi Üniversitesi - 20 dk toplu taşıma (metro)Okan Üniversitesi (Beyoğlu Yerleşkesi) - 10 dk yürümeBeykent Üniversitesi (Taksim Yerleşkesi) - 10 dk yürümeMedipol Üniversitesi (Haliç Kampüsü) - 20 dk toplu taşımaBahçeşehir Üniversitesi - 30 dk yürüme / 20 dk toplu taşımaİTÜ Gümüşsuyu ve Taşkışla kampüsleri - 20 dk yürüme / 10 dk toplu taşımaİstanbul Üniversitesi (Beyazıt Kampüsü) - ( 7 dk yürüme + 13 dk metro ) 20 dkKadir Has Üniversitesi (Balat Kampüsü) - 20 dk toplu taşıma Üsküdar Üniversitesi - Metrobüs (50dk) / Marmaray Güzergahı (30dk)İstanbul Bilim Üniversitesi - 15 dk toplu taşımaİstanbul Biruni Üniversitesi (Zeytinburnu) - 40 dk toplu taşıma İstanbul Ticaret Üniversitesi - 30 dk toplu taşıma Haliç Üniveristesi (Beyoğlu) - 30 dk toplu taşımaFatih Sultan Mehmet Üniversitesi (Haliç) -30 dk toplu taşıma *Ankara Üniversitesi Tömer (Taksim) - 10 dk yürüme

HİZMETLERİMİZ

Odalarımız 2+1, 3, 4, 5 ve 6 yataklı olarak tasarlanmıştır. Odalarımızda tüm öğrencilere özel sunulan standart hizmetler;Kişiye Özel Yaşam AlanıKişiye Özel Gardrop (3 Kapılı)WC ve Duşa Kabinli BanyolarKişiye Özel Kitaplık RafıYaz Kış İklimlendirmeDahili Telefon HattıOrtopedik YataklarÇalışma MasasıBütün Katlarda Wi-Fi7/24 Sıcak su HizmetiMini BuzdolabıAyakkabılıkÖğrencilerimize ortak kullanım alanlarında sunduğumuz genel standart hizmetlerimiz :Etüt OdasıDinlenme OdasıHobi OdasıMutfakMescidAçık Büfe KahvaltıParmak İzi Giriş Çıkış7/24 Kamera Kayıt Sistemi7/24 Güvenlik GörevlisiYangın Alarm Sistemiİki Adet Yangın MerdiveniHer Katta İki Yangın ÇıkışıPeriyodik Olarak Oda TemizliğiÇamaşır Yıkama Odası (Çamaşır ve Kurutma Makineleri)Ütü Odası ve ÜtüDepreme Dayanıklılık BelgesiJeneratörTeknik Servis Hizmeti

Açılışımızda özel uygun fiyatlarla hizmet vermek için sizleri bekliyoruz.

Yorumlar

Yorum Yok

Bu yurt ile ilgili henüz yorum yok

Koleksiyona git

Favori Kolesiyonu

İşletme adı
4,0

Cihangir Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Beyoğlu Cihangir Mahallesinde yer alan Cihangir Kız Öğrenci Yurdu 1 ve 2 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Bu yurda en yakın konumda bulunan İstanbul Kent Üniversitesine yürüyerek 3 dk., toplu taşıma ile 0 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Sadece Kız öğrenci yurdu olarak hizmet vermekte olan Cihangir Kız Öğrenci Yurdu toplam 60 yatak kapasitesine sahip olan özel yurt işletmesidir. Burada yer almakta olan kapasite miktarı değişiklik göstermektedir.

Binanın teknik özelliklerini incelediğimizde site içerisinde bulunmayan , 4 Katlı bir Apartman olduğunu ve binanın 12 Senelik olduğunu anlamaktayız. Bina yaşı bilgisi henüz bu yurt tarafından paylaşılmamış olduğu için toplanan verilere göre tahmini bir değerdir.

İstanbul Beyoğlu Cihangir Mahallesinde sadece Kız öğrenciye hizmet veren bu özel öğrenci yurdunun yetkilisi Nurten KURT olarak kayıt edilmiştir. Yurt yetkilisine 0 (535) 011 68 43 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Cihangir Kız Öğrenci Yurdu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Beyoğlu Cihangir mahallesinde bulunmaktadır.

1 ve 2 kişilik odalar bulunmaktadır.

60 yatak kapasitesine sahiptir.

Kız öğrencileri kabul etmektedir.

Tahmini olarak 12 Senelik bir binadır.

4 Katlı bir binadır.

Site içerisinde değildir.

Cihangir Kız Öğrenci Yurduna en yakın üniversite İstanbul Kent Üniversitesidir.

Cihangir Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kent Üniversitesine yürüme 3 dk. ve toplu taşıma ile 0 dk. uzaklıkta bulunmaktadır.

Cihangir Kız Öğrenci Yurduna ulaşmak için 0 (535) 011 68 43 telefon numarasını kullanabilirsiniz.